Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с LG V20 за споделяне на мнения?
#26

Колеги, току що поръчах един черен V20 H990 DS.
Надявам се в понеделник да е при мен и всичко да е наред.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#27

Това ще значи европейска версия с две сим карти ли?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Международна, H990DS (Global Dual-SIM)
LG V20 нямяма европейска версия.
ПС. ЕКОНТ работи и утре, та може още утре да е при мен. Ха дано.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#29

Да вярно забравих. Дано е ок.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

(2017-12-02, 14:23:49)vargala81 написа:  Колеги, току що поръчах един черен V20 H990 DS.
Надявам се в понеделник да е при мен и всичко да е наред.

Изобщо няма да съжаляваш! Rock
Цитирай
#31

(2017-12-02, 18:46:13)petarstoil написа:  Изобщо няма да съжаляваш! Rock
Знам. Опитах с друга марка и не ми се получи. Най-много ми липсваше DAC-a и софтуера на LG с който съм от 2010 год. и му знам всичко на изуст.
Дори на Huawei-я бях с тема LG V30 правена от мен, така както ми харесва.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#32

Аз за една година ползване на g3 също много ми хареса софтуера. Тогава от киткат до 5.0 и после 6.0. За това ме гложди да си взема V30.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

От сутринта от 9:15 ч. съм с V20 H990DS и първите впечатления са ми много добри. Само обхвата на 4G в нас е една идея по-слаб от този на предишните ми телефони, но съм сигорен, че е зари това, че не е европейска версия. Камерата ми се струва, че е малко по-добра в автоматичен режим от тази на Мейт 9, но и днес е мъгливо и не е за снимане. Звука не ме очарова със слушалките на LG в комплекта, но като си включих моите суперлукс с 68 ома съпротивление е друга бира. Не мога да видя голяма разлика обаче със звука от V10, но все пак я има. По-удобено стои в ръката и от Мейт 9 и от V10, но пръстовия отпечатак малко по-трудно се напипва и от двата. Ще го видия като сваля лепенката от задния панел. За батерията още нямам впечатления, взех го с 25% и след почти час с доста ровичкане си беше пак на толкова. Чак след 10 мин. снимане на клип падна на 18%, после не съм го засичал и сега е на зарядно. Телефона е достатъчно бърз, Мейт 9 не е вече в мен и не мога да ги сравня директно, но не усещам разлика. За сега нямам абсолютно никакви оплаквания от телефона и дори малко нямам съмнения дали пък не сгреших като замених Мейт 9 с V20.
Пс. Телефона е с production date 09.11.2017 и ralease date 10.11.2017 което ме очудва направо, че все още се произвежда.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#34

За пръв път виждам снимка с 0 ISO
[Изображение: 23948833457_934e5b6f4c_o.jpg]

[Изображение: 37926949735_0cf5c5ba0d_o.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#35

Честито @vargala81.Това за исо-то вярвам,че е бъгвация.Батерията как е до момента??

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#36

Мерси!
Довечера ще кажа за батерията, но за сега се държи добре. Е, няма да е като на Мейт 9, но няма да е и като на V10. Нещо средно ще е. Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#37

Честито, да си го ползваш със здраве! Относно бутона за пръстовия отпечатък, обърни му внимание до толкова, че върху същия може да има отделно прозрачно фолио и да ти прави проблеми.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#38

Махнах фолиото днес, но аз нямах проблем с разпознаването а с напипването на бутона. Е свикнах му вече.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#39

По-добре ли го усещаш от Mate-a?Като бързодействие,камера,цялостно усещане?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#40

Цялостното усещане е по-добро, може би защото пак плувам в мои води Big Grin Като бързодействие не мога да преценя дали има разлика защото и Мейт 9 е много бърз. С V20 обаче пиша 5 пъти по-бързо на стоковата клавиатура, докато с Мейт 9 правих много грешки заради извитото стъкло в двата края. Бях изпробвал почти всички клавиатури от плей стор, накрая даже купих ai.Type Plus май се казваше за 7-8 лв. С нея пишех малко по-добре, но пък от време на време при продължително писане започваше да бави - натискаш, а буквата се изписва примерно след 1-2 сек. Трудно ми беше писането, понеже го държа в портретен режим с лявата ръка, а на дясната палеца ми се пада на USB порта, средния пръст се падаше точно под Power бутона на Мейта, а с показалеца пиша и от време на време средния пръст натискаше по погрешка нещо. Другото което е, че при Мейта се случваше най-често с фейсбук приложението да забие и да го спирам принудително. Това нещо никога не ми се беше случвало с V10, за сега и с V20. Следващото нещо е, че Мейт 9 не управлява добре рам паметта, държи по 2 гб. свободни, но и аз не знам защо ги държи. В recent apps държи точно по 15 приложения, на сутринта се събуждаш и гледаш, че са останали 2-3, отваряш ги и зареждат на ново. При V20 свободната рам е 1-1.3 гб. вчера броих приложенията в recent apps и бяха над 40, не помня точно. Изчистих ги снощи, сега гледам, че са 13 приложения и нито 1 не презарежда а се отваря директно там където си го оставил. С камерата все още не съм правил много снимки, но има разлика, особено на тъмно. На светло не съм снимал много, че вчера имаше мъгла но на видеото стабилизацията е по-добра. Горната и долната брадичка са скосени и изглежда много елегантно. Втория дисплей си е много яка екстра и не знам защо LG се отказаха от нея и набутаха някаква плаваща лента във V30. Бас държа, че последните 5 приложения мога да си ги отварям много по-бързо от който и да е друг телефон защото ми стоят във втория дисплей и става само с 1 клик. А и известията се показеат в него и не ти досаждат на основния екран когато гледаш нещо на цял екран или играеш игри. Това е за сега от мен, батерията също се справя добре щом се прибрах от работа със 79% и 1:15 екран на 4G/4G+ , включен WIFI но не свързан, местоположение на висока точнос и втория екран.
Цитирай
#41

Както се казва колега vargala81 "Добре дошъл" отново в отбота на LG колега.За мен ,сам по себе си телефона е уникален.И това според мен е последния мохикан от истинските LG телефони.От както съм го взел,не спирам да му се радвам.За мен V20 е едно много добро надграждане след смяната на "старото" ми LG G4.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#42

Благодаря schumisv! Да и според мен е последния истински LG телефон, който се различава от всичко останало на пазара.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#43

От няколко дни и аз замених изгорелият G4 с V20 и всичко за момента е супер. Липсват ми бутоните на гърба за звука, но се свиква. 

Някой поръчвал ли е скинове от dbrand? Тъй като е доста хлъзгав, а не ми се загрозява с протектор, мисля да пробвам с тях. Почти всички ютубъри, които правят ревюта ги рекламират, а и не са скъпи https://dbrand.com/shop/lg-v20-skins

Супер доволен съм от батерията, която с много натоварване изкарва повече от 6 часа SOT, и то като се има предвид много ръчкане в началото. 


[Изображение: CCb0LBc.jpg]
Цитирай
#44

Еха, браво! Още не съм стигал 6 часа сот, но бях много близо. Аз няма да му купувам никакви аксесоари освен някакъв стъклен протектор. За сега съм си със заводския протектор, но вече е издраскан.

Държите ли втория дисплей постоянно пуснат? Аз го държа, но съм му задал да се изключва в 23:00 и да се включва в 6:00 сутринта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#45

Вторият дисплей и аз го спирам за през нощта, а през деня като не го ползвам го държа през повечето с дисплея надолу, за да не свети излишно - а само като го проверявам.
И нещо което ми направи впечатление - че се зарежда сравнително бавно от стоковото зарядно - за около 2:30 часа, което не знам дали е нормално.
Цитирай
#46

Един единствен път успях да заредя телефона без да го пипам и то беше първия ден. Зареди се за около 1:20 часа. До колкото разбрах, а и то си личи де, че бързото зареждане е активно само когато е загасен екрана. Ползва ли се телефона по време на зареждане, просто може да се зарежда и 5 часа Big Grin

Пс. Колеги с V20, май повлякох крак и скоро ще има още един модератор с V20 Big Grin Няма да казвам кой е, ще го видите във вторник - сряда.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#47

(2017-12-10, 19:44:04)yankoa написа:  Вторият дисплей и аз го спирам за през нощта, а през деня като не го ползвам го държа през повечето с дисплея надолу, за да не свети излишно - а само като го проверявам.
И нещо което ми направи впечатление - че се зарежда сравнително бавно от стоковото зарядно - за около 2:30 часа, което не знам дали е нормално.
И естествено много, по- бързо се зарежда при изключен интернет.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#48

(2017-12-03, 15:04:17)vargala81 написа:  Телефона е с production date 09.11.2017 и ralease date 10.11.2017 което ме очудва направо, че все още се произвежда.

Здравей,
откъде го поръча и за колко $ ти излезе.
Благодаря

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#49

Здравей desielenkova! Телефона го поръчах от тук http://tmobibg.com/index.php?route=produ...uct_id=571 за 765 лв. но в getbg и brosbg са по 729 лв.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#50

(2017-12-11, 06:43:10)vargala81 написа:  Здравей desielenkova! Телефона го поръчах от тук http://tmobibg.com/index.php?route=produ...uct_id=571 за 765 лв. но в getbg и brosbg са по 729 лв.

БЛАГОДАРЯ за отговора!
Заслужава ли си?
Батерия?
Изработка?
Първоначални наблюдения?
със 7.1.1 ли идва?
10Х

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)