Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с LG V20 за споделяне на мнения?
#51

Саслужава си, особена на тази цена. Един Samsung A7 2017 е на тази цена, а е с доста по-слаби характеристики. Батерията е средна работа, но около 5 часа дисплей спокойно се правят за 1 ден без игри.
Изработката е много добра, няма скърцане, скенера отключва дисплея само с докосване, малко по-бавно от Мейт 9, но без пропуски до сега. Бутоните за звука можеше да са една идя по-твърди, в смисъл натискат се по-леко от на Мейт 9, но не е проблем. На Мейт 9 пък ми пречеше Power бутона, защото като пиша средния пръст на дясната ръка го натискаше често без да искам, и не само него ами и по извития екран и много трудно пишех.
За първоначални наблюдения няма какво да кажа освен че още не мога да му се нарадвам. Работи се с лекота на него, пише се с лекота, не ми се е случвало да натисна случайно нещо на дисплея, светването на екрана с двойно почукване е чудесно и това най-много ме дразнеше в Мейт 9, че Huawei и те го имаха но решиха, че щом има скенер за пръстов отпечатък не се нуждаем от светване и загасване на дисплея с двойно почукване.
V20 е първия телефон който идва с Андроид 7.0 директно от кутията и все още си е със 7.0. Няма и да получи 7.1.1, защото LG никога не пуска малките ъпдейти. Живот и здраве, някъде след март догодина ще получи директно Андроид 8.0.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте,
Моля за коментар по следната обява:
https://www.olx.bg/ad/lg-v20-garantsiya-...7aAdZ.html
Не е ли прекалено малка цената?
10Х

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#53

При положение, че стария модел LG V10 се продава в olx за 370-390 лв. тази цена е доста съмнителна. Има друга обява за V20 (розов) и е 550 лв. А и аз когато гледах и без малко да направя бартер Мейт 9 за V20, V20 беше пак 550 лв. и ми предложиха 200 лв. доплащане. Не се съгласих, понеже телефона беше без документи за произход.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#54

Хайде и аз да се присъединя към вас благодарение на @vargala81, който ми пусна мухата в главата. От днес съм и аз V20. Страхотен телефон е и не съжалявам изобщо, че продадох S7 EDGE. Не че кривака е лош, но си има свойте кусури.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#55

Честито. И аз мисля да се връщам към марката.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

Благодаря. Няма да сбъркаш, ако решиш да се върнеш. Всичко е много добре направено и изпипано при В20. Супер телефон е.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#57

Здравейте,
В момента много се двоумя между S8 и v20.Кой телефон ще ми препоръчате ?

Поздрави.
Цитирай
#58

Какво търсиш в един телефон?Много зависи..относително е.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#59

(2017-12-13, 10:36:58)gigatron написа:  Здравейте,
В момента много се двоумя между S8 и v20.Кой телефон ще ми препоръчате ?

Поздрави.
Сега темата е основно за мнения относно В20. Имаме раздел "Кой телефон да избера" и въпроса ти е за там.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#60

(2017-12-12, 20:09:45)desielenkova написа:  Здравейте,
Моля за коментар по следната обява:
https://www.olx.bg/ad/lg-v20-garantsiya-...7aAdZ.html
Не е ли прекалено малка цената?
10Х

Да цената е доста намалена,но какво те притеснява ако си има изрядни документи за гаранция и произход.За пример за моя дадох 550лв и е без гаранция,защото е внесен от САЩ.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#61

О аз за гаранцията въобще не обърнах внимание. Като видях логото на B&O на гърба и си помислих, че е внос от САЩ.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#62

(2017-12-13, 12:41:08)vargala81 написа:  О аз за гаранцията въобще не обърнах внимание. Като видях логото на B&O на гърба и си помислих, че е внос от САЩ.

Все пак не е ли по добре по голяма първоначална инвестиция но С ГАРАНЦИЯ-как да съм сигурен че моя тел няма да е от кофти партидата които само си чупи задното стъкло на камерата.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#63

Това си го решаваш ти. И да няма гаранция, че няма да ти се падне.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

(2017-12-14, 21:23:53)desielenkova написа:  Все пак не е ли по добре по голяма първоначална инвестиция но С ГАРАНЦИЯ-как да съм сигурен че моя тел няма да е от кофти партидата които само си чупи задното стъкло на камерата.

Такъв филм със самочупещи се стъкла на камерите не вярвам да има и да е имало. Ония Jerry надраска стъклото с остър предмет, който действа като елмаз за рязане на стъкла. По същия начин мога да надраскам 6-8 мм. керамична плоча (фаянс/теракот) и да я счупя с ръце. А новото си е ново и аз винаги съм си купувал само нови смартфони. Ако имах възможност и автомобилите бих си купувал нови, но нямам Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#65
Heart 

Моя е втора употреба без гаранция и е ползван общо близо 8 месеца.Аз самия го ползван вече 3 месеца и нямам никакви проблеми със стъклото на камерата.И каква е сигурността,ако имаш гаранция и случайно го "изтървеш" и му счупиш я задно стъкло на камера ...а "не дай си боже" предното.Тогава и гаранцията няма да те спаси.А относно така наречените "кофти" паритиди,там всичко си е до късмет.Не се вкарвайте в тези филми според мен.Това е "бижу" което си заслужава да се купи и да му се радвате на воля. Buga

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#66

За G6 се въртят същите неща със стъклото на камерата.Не казвам,че не е възможно но ми се вижда супер нереално.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#67

Стъклото на камерата си е много наред


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#68

(2017-12-15, 09:19:42)schumisv написа:  Моя е втора употре*а без гаранция и е ползван общо близо 8 месеца.Аз самия го ползван вече 3 месеца и нямам никакви проблеми със стъклото на камерата.И каква е сигурността,ако имаш гаранция и случайно го "изтървеш" и му счупиш я задно стъкло на камера ...а "не дай си боже" предното.Тогава и гаранцията няма да те спаси.А относно така наречените "кофти" паритиди,там всичко си е до късмет.Не се вкарвайте в тези филми според мен.Това е "бижу" което си заслужава да се купи и да му се радвате на воля. Buga

Рискувах и поръчах с 12 месеца гаранция двусимов.
Като дойде ще пиша впечатления.Благодаря за отг.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#69

Този ли поръча? https://www.olx.bg/i2/ad/lg-v20-64gb-dua...3e0feea202
Ами хайде честито и добре дошъл в клуба!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#70

(2017-12-18, 15:34:52)vargala81 написа:  Този ли поръча? https://www.olx.bg/i2/ad/lg-v20-64gb-dua...3e0feea202
Ами хайде честито и добре дошъл в клуба!

ДА,
но не ми е изпратен още.не съм го и платил.искам да сверя първо по IMEI дали всичко е наред и тогава.ще пиша пак Smile

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#71

(2017-12-18, 16:26:13)desielenkova написа:  ДА,
но не ми е изпратен още.не съм го и платил.искам да сверя първо по IMEI дали всичко е наред и тогава.ще пиша пак Smile
Огледай го добре преди да платиш, защото реално няма никаква близка снимка на апарата.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#72

(2017-12-18, 17:30:47)Chany написа:  Огледай го добре преди да платиш, защото реално няма никаква блиска снимка на апарата.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk

ДА,определено ще го разгледам и тествам! къде да проверя по IMEI дали е рефюбиш и/или нещо друго притеснително?Благодаря за съветите предварително Smile

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#73

Здравейте,вече почти седмица съм със H990ds - първи впечатления: солидна изработка;удобен за захващане;прекрасен ярък дисплей;почти без лаг;ИМАМ какво да желая от батерията.Разликата от С4 е смазваща.Възнамерявам след празниците да се обадя на D and G за да поръчам 10000 милиамп батерия на зеролемън.

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#74

В началото и особено първия ден и аз забелязвах лек лаг от време на време, особено като си свалях приложенията от Play Store. Даже и лаунчера се рестартираше (зареждаше приложенията отново) след по-дълго застояване във Фейсбук, нещо, което ми се беше случвало за последно с G3 и андроид 4.4.2 до колкото си спомням. А може да е било и с по-стария ми телефон 4XHD с 1 GB RAM. За този проблем четох и в xda. Не мога да кажа дали се е ъпдейтвало приложението Home & app drawer, или от приложението на Фейсбук, но тези рестарти на началния екран изчезнаха, а лаг не забелязвам никъде. Същия проблем с рестартирането го имаше и Mate 9 до последно. Никога не чистя приложенията от RAM-а, кеш не трия, а телефона става все по-бърз, сякъш се убочава от плзването ми. Нещо с което Huawei се хвалиха с Mate 9, а така и не видях.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#75

Корейската версия има ли проблем с обхвата и мрежите в България?Мисля че F800 беше.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)