Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с LG V20 за споделяне на мнения?
#1

Явно ще ми стане традиция да откривам теми за телефони без собствен раздел....  Big Grin 

Та, някой да се е престрашил да си вземе това "малко" бижу? 
Аз за сега нямам забележки, но го имам от няколко часа само. Ако има друг, нека сподели някои тайни  Rolleyes

Мда, малко обърках раздела.... Blush Благодаря за преместването...

Huawei P40 Pro+
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей! Чакам го с нетърпение да пристигне в понеделник (H990DS), евентуално.
Да те попитам твоя кой модел e и има ли БГ език?
Какви са първите ти впечатления  камера, батерия....

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
#3

Аз съм със същия H990DS. До тук никакви забележки. Камерата беше една от основните причини да взема и следващия от V серията на LG. В автоматичен режим остротата на снимките ми е малко в повече, НО при ръчен режим този проблем /поне за мен е проблем/ се изглажда. Батерията се държи добре. Проблем е намирането на аксесоари, като калъфче, протектор и т.н. В Aliexpress има доста голям избор и май от там ще се поръчва...

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#4

Ползваш ли две СИМ карти, и ако да винаги ли едната е на 2G докато другата е на 3-4G.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
#5

Само една ползвам

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#6

Такаааа, понеже трябва да си призная....сглупих и смених V10-ката за HTC 10, с който изкарах точно 6 месеца, искам да кажа, че батерията на V20-ката изкарва почти двойно на тия на хтц-то. Ето и малко от днес и още е на 41% о_О.  Не само, че е по-добра от хтц-то, но и от V10-ката... Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#7

Няколко снимки...

https://goo.gl/photos/Nbm6Txx1ZMa9XGAp9
https://goo.gl/photos/PvkVtVhFmpdKJ8mx9
https://goo.gl/photos/UHbPo8pcdx8dANUq5

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#8

Здравейте, сглупих и си продадох V10-ката преди няколко дни и сега нямам мира. Заслужава ли си да взема V20 и ако може съвет от къде да го поръчам?

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Аз лично нямам забележки към телефона. Ползвам го четвърти месец и не мога да му намеря кусур. Батерията държи доволно /цял ден, без да го жаля/. Камерата в автоматичен режим има леки забележки, но аз така или иначе ползвам ръчните настойки и дето се вика "жми градО". Даже снимките, които съм постал по-горе са гола вода. Панормната камера е маааааалко под очакванията ми, но така или иначе не я ползвам. Все още няма актуализация до 7.1, но и така си е добре. Няма бъгове, но и аз не пипам много, там където не ми е ясно. Ако не се лъжа цената на телефона е паднала от както го взех и ако трябваше сега да избирам отново /въпреки LG G6/, пак щях да го взема. Реално това май се явява флагмана на LG. С нетърпение чакам V30 ......и дано тоя път вземат решение да го пуснат и на европейския пазар. С две думи ..... взимай смело! Аз моя го взех от Bros BG. Точни са и си имат сервиз. Всъщност цената си е същата от преди 4 месеца ...... https://brosbg.com/LG-V20-Dual-SIM-gsm-2491

Huawei P40 Pro+
Цитирай
#10

Благодаря ти, за бързия отговор.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

От къде ги купувате тези v20-ки ?
Обиколих всички техно вериги и никъде го нямаше.
Исках да го разгледам на живо...
Само в 1-2 онлайн магазина го срещам.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#12

Няма го, по техно веригите, защото модела не е за Европа.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

От днес и аз с LG V20 TITAN. Хубав телефон, но сравнение с V10 ми се струва " крехак"! Мисля, че не сгреших, като го избрах пред G6.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#14

Привет и в тази тема! От няколко дни и аз съм сред притежателите на този телефон /двусимовият вариант/, закупен от GET.BG. За момента - доволен, даже много. Това е първият ми досег с марката по отношение на ДжеСеМе-тата и не съжалявам за избора си - дет`се вика "здрав дух в здраво тяло". Признавам си, че и аз го взех основно заради камерата, която според скромното ми мнение си е доволно прилична откъм качество и възможности за боравене с настройките /където имам още хляб да ручам/. Селфито е малко разочарование, но аз и не съм от селфи маниаците - възрастта ми е такава Wink . Другият ми телефон е OnePlus 3T, който е една идея по-добър като бързина и издържливост на батерията, но пък моето ползване е такова, че не изисква максимума от процесора и батерията. С аксесоарите е малко по-тегаво, ама интернета е в помощ и по тяхно отношение. Та засега - Tummenupp , по-натам - ще видим...
Цитирай
#15

Леко обобщение след близо месец в ръцете ми... накратко - много добро попадение. При моя интензитет на ползване /основно снимане, слушалка и "Вайбър" комуникация + доста по-малко "сърфиране" и музика/ минимум 2 дни. Досега не съм имал абсолютно никакви проблеми с бъгове, лагове, магове и тям подобни. Облякох го с един тъничък силикон, взет почти за без пари от нета, и вече няма дерт с пързаляне. Звукът /особено на слушалки Lyssna / е "трепач", хем ползвам стоковите такива. Чуваемостта при разговори също е много добра. Можеха да му турят една лед индикацийка, ама не е "болка за умиралка" - въпрос на свикване Wink . Та... така Visslar .
Цитирай
#16

Здравейте,
Има ли все още собственици на V20 тук? Не можах да свикна с Huawei Mate 9, въпреки страхотния живот на батерията. То на мейта само батерията и процесора са по-добри от V10-ката, която жена ми ползва. Общо взето спрях да слушам музика на телефон от както съм с мейт 9, но поне не създава проблеми като V10 с повредени дисплеи и отлепени чипове от платката. V20 е последния флагман със сменяема батерия и все повече ме човърка нещо да продам мейта и да взема един V20. За това ще се радвам да споделите няколко неща:
1. С кой модел сте и има ли българско меню?
2. Имали ли сте проблеми със задържане на изображението като V10/G4? Подобно е на изгаряне на дисплея при амоледите, но разликата е, че при IPS матрицата изчезва след определено време.
3. Други проблеми имали ли сте?
4. Стъклото на камерата е огромно и в началото се оплакваха, че едвали не се чупило само с поглед. Лесно ли се драска?
И
5. Имате ли проблеми с някоя от мрежите, 3G/4G
Днес си направих едно сравнение на звука между Mate 9 и LG V10, разликата е огромна в полза на V10, а V20 трябва да е още по-добре.
В началото е на слушалки, накрая и на високоговорители. И въпреки, че мейта ползва слушалката за стерео звук, V10 пак вади по-плътен звук през високоговоритрля.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#17

От няколко месеца ползвам модела, но за жалост и аз най- вероятно повече няма да купя телефон на LG. Модела ми е LG V20 Dual sim, 4gb ram, 64 вградена памет + слот за sd. Няма меню на български.

2. Да, както при V10 и при V20 съществува проблема с остатъчното изображение на икони, които след няколко минути изчезват.

3. Други проблеми- НЕ.

4. Да, стъклото ( пластмасата) на камерата е голямо и може да има проблем ако се ползва, без какъвто и да е калъф, не знам. Може и целия телефон да се надраска. Лично аз си пазя телефоните и външно за сега не съм имал каквито и да било проблеми. Прави страхотни снимки.

5. Никакви проблеми с мрежитата, както на 3G, така и на 4G. Ползвам мрежата на "Виваком" .Телефона работи бързо и гладко. Няма никакви забивания, рестартирания и подобни " глупости".

6.Звука.....трудно намирам разлика с V10. С оригиналните слушалки от комплекта на B&O звука не е така добър, както със слушалките на SGS 5 ( лично мнение) . С качествени слушалки наистина звука е страхотен. На живо, Huawei P10 plus е копие на V20 с разлика в задната камера.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#18

Благодаря! А пробвал ли си с приложение като TwiLight дали проблема изчезва?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#19

(2017-10-30, 12:35:42)vargala81 написа:  Благодаря! А пробвал ли си с приложение като TwiLight дали проблема изчезва?
Не. Преди време като имах V10 от Вас разбрах за това приложение, но сега не съм го ползвал. По принцип, като се сложи черна тема или тапет и не се вижда нищо. Ако трябва да съм честен, вече не ми пречи, защото след 2- 3 минути няма нищо. Дразнещото, е че се купува флагман на LG а той с един и същи проблем вече няколко години!

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#20

Привет! Да се включа и аз с мнение по въпросите на колегата: ползвам двусимовия модел от август месец насам и мога да кажа, че това е най-добрият телефон, който към момента е минал през ръцете ми. Българско меню няма /на руски съм/. Не съм забелязал да има и описания от вас проблем с екрана. Пазя си телефоните и нямам проблем с джама на камерите. След последния ъпдейт от 12-и този месец чуваемостта при разговор стана "убийствена" и се налага да го намалям. Струва ми се, че и камерите се справят една идея по-добре /ако има накъде  Wink /, а също и батерията. С мрежовото покритие нямам абсолютно никакви дертове. Телефонът си заслужава отвсякъде  Tummenupp !
Цитирай
#21

Две вечерни снимки - на автоматичен режим, без обработка и без светкавица. Едната е с Google HDR+ камерата, ама не помня коя  Rolleyes :

[Изображение: PSMisFKm.jpg][Изображение: veZt9zcm.jpg]
Цитирай
#22

(2017-11-17, 18:54:00)petarstoil написа:  Две вечерни снимки - на автоматичен режим, без обработка и без светкавица. Едната е с Google HDR+ камерата, ама не помня коя  Rolleyes :

[Изображение: PSMisFKm.jpg][Изображение: veZt9zcm.jpg]

Същият пейзаж днес, сниман по същия начин:

[Изображение: ImjwQSfm.jpg] [Изображение: 4hJngJAm.jpg]
Цитирай
#23

Само да кажа че за 10-ина минути телефона става на 100% с българско меню, без root.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62661

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай
#24

(2017-11-19, 10:12:52)stobi написа:  Само да кажа че за 10-ина минути телефона става на 100% с българско меню, без root.
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=62661
Мерси! Пробвах, но при мен нещо не се получи.
Разбрах, че от LG не са заложили български език.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk

(2017-11-18, 22:43:36)desielenkova написа:  ЗДР.,
Батерията как се държи?
10Х
Всичко е строго индивидуално! Според мен, не е нещо по- различно от останалите телефони. Всеки ден зареждане. За мен е плюс бързото зарядно.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай
#25

Днес има нова актуализация за сигурността V10i- SEA- XX

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)