Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Грешка Htc Desire 500
#1

Здравейте. Не знам дали има тема по този въпрос, но не намерих. Проблемът ми е следния от няколко дни постоянно ми изписва 2 грешки. Първата е "За съжаление процесът com.google.process.gapps спря да работи...", а втората е "HTC Sense спря да работи...". И двете грешки излизат постоянно на дисплея. В началото след 5-6 отказа да се изпрати отчет се скриваха и повече не се появяваха, а сега, когато дам "отказ" или "изпрати отчет" и в двата случая мигновено ми изписва същото съобщение и така до безкрай. Около 30 минути опитах днес да давам "отказ", а после "изпрати отчет", но и в двата случая без резултат. Не мога дори да се обадя на някой от тези съобщения, които ми изписва. Телефонът стана буквално неизползваем. Ще съм много благодарен, ако някой ми каже как да разреша този проблем.
П.С. За да не правя друга тема, ще питам тук и за един друг, не толкова значителен проблем. От доста време не ме известява по никакъв начин, когато получа съобщение. Налага се постоянно да влизам в съобщенията, за да видя дали имам ново. Опитах с връщане на настройките (макар да не съм ги пипал), но нямаше резултат. Благодаря на отзовалите се Smile
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)