Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изгубен сериен номер? Какво е това
#1

Привет.  Моля за съвет да помогна на приятел. 
Самсунг ноут 3 му изгаснал и не ще да се стартира.  С пукнат дисплей е,  но си работеше.  В сервиза казали,  че си е изгубил серийния номер и не може да се стартира.  Това ънбрик ли означава? И има ли вариант да го събудя? Моля за съвет.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
Аксесоари
#2

Първо - смени сервиза. За толкова време с този телефон не съм чувал никъде за загуба на сериен номер. Това че не пали е лошо. В даунлоуд или рекавъри влиза ли?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Не, защото да си призная съм с друга марка и изобщо не зная какъв е принципа. Моля да ми пратите линк или ме насочете ако може да го проверим. Информацията вътре не е важна, само да запали и да работи

Изпратено от моят ASUS_Z00AD с помощта на Tapatalk

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#4

Комбинация от 3 бутона - средния , бунона за пускане и бутона за звука надолу и трябва да влезеш

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#5

Не ми дава

Изпратено от моят ASUS_Z00AD с помощта на Tapatalk

Ето и малко по-точна информация.  Всъщност е изгубен imei номера на апарата.  Той стартира,  но не открива сигнал от сим картата.  В настройките за имей  пише че няма информация за него.  Нямам и кутия,  за да го проверя от там.  Какво мога да направя и има ли вариант да се оправи.  Не иска да провери и за упдейт,  вероятно заради изгубения имей. Моля за помощ

https://www.youtube.com/watch?v=hY2Q0jWFHbg видях и това видео - дали нещо такова не трябва да направя. Ще съм благодарен ако ми помогнете

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#6

е това е съвсем различен случай. Питай приятеля ти дали някога е правил архив на ЕФС и ако е правил го върнете. Евентуално ще се появи. Флаш през Один на последния стоков Лолипоп(ако досега е бил с Лолипоп) също може да помогне.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#7

Той не разбира нищо, така че не е правил архив. Телефонът просто го е изгубил имея при упдейт тъй като не е ползван от човек с познания в техниката. Кой е последния стоков Лилипоп, за този модел и от къде мога да намеря архива или този Один ще ми съдейства за това

Изпратено от моят ASUS_Z00AD с помощта на Tapatalk

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#8

Прегледай важните теми в раздела и ще се ориентираш.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#9

Моля отново за съдействие.
Уж направих нещата, но забих там където не иска да се ъпдейтне с Один и вместо Пасс ми дава Fail и не знам какво друго да правя. А и вече не мога да ползвам телефона. Като го дискънектна от Один и ми пише, че е необходимо да сложа Kies за да го подкарам, но той така или иначе след като го инсталнах и не иска да се свърже към телефона и не го намира

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#10

Първо ми напиши модела на телефона N900? После влез в recovery , ако те пусне и напиши с кой фърмуер е в момента. После ще ти дам линк да изтеглиш правилния софтуер.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)