Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен проблем при входящи повиквания
#26

МТел не е обичайният заподозрян. Аз съм на Виваком и имах този проблем, когато пуснах темата. Така че проблемът не е само в МТел.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
Аксесоари
#27

Този проблем го имах и аз миналата година.Само веднъж ми се получи и от тогава не е.На теленор съм. Тогава обаче заподозрях,че преди това телефона ми беше в една чантичка през рамо на кръста и докато съм шофирал го напичаше яко слънцето. От тогава все въпросната чанта я мятам с телефона долу под запалката и съм нямал проблеми с телефона

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#28

На мен ми се случи за първи път, когато си бях у дома и телефонът беше на масата. Чаках важно обаждане. Нямаше чанти, джобове, зарядно, преки слънчеви лъчи или каквито и да е външни влияния. Оправи се след рестарт. След 1-2 дни пак същия проблем и пак у дома. Тогава смених СИМ картата и се оправи. Скоро ще сменявам и телефона.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#29

Здравейте,
От както се портнах на Виваком преди няколко месеца имам подобен проблем. При мен положението е че ми звънят и отсреща чуват, че телефона ми е изключен и аз получавам смс от виваком след няколко минути за пропуснато обаждане. От виваком твърдят, че е проблем в телефона, бъг на ЛГ било. Някой има ли подобен проблем? Сменях карта, телефон без успех засега.
Версията на G4ката е - V20g-EUR-XX, по-нов ъпдейт ОТА не съм получавал, без руут има ли по-нова/стабилна версия, която мога да флашна?

Phone: Xiaomi Mi9T 128GB
| Old: Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
#30

Здравейте,
За да бъда коректен, ще дам малко допълнителна информация. В деня, в който пуснах предишния си пост, изключих телефона, извадих му батерията и картите и внимателно почистих контактните площи. Държах телефона без батерия около половин час. Сглобих всичко, пуснах го и до ден днешен /да не чуе дявол/ всичко е ОК. Междувременно престанах да го рестартирам, както правех през два-три дни. Използвам го с постоянно включени данни в автоматичен режим, къде, каквото си намери като мрежа. Постоянно се ползват разговори, мейли, вайбър, месинджър, камера, търсене в гугъл и включен блутуут за слушалка. Андроидът е 6.0, версия V20g.
Цитирай
#31

(2017-05-12, 09:16:47)ce4ko написа:  Здравейте,
От както се портнах на Виваком преди няколко месеца имам подобен проблем. При мен положението е че ми звънят и отсреща чуват, че телефона ми е изключен и аз получавам смс от виваком след няколко минути за пропуснато обаждане. От виваком твърдят, че е проблем в телефона, бъг на ЛГ било. Някой има ли подобен проблем? Сменях карта, телефон без успех засега.
Версията на G4ката е - V20g-EUR-XX, по-нов ъпдейт ОТА не съм получавал, без руут има ли по-нова/стабилна версия, която мога да флашна?

След посочената версия има излезли (h, i, l), до колко са по-стабилни, при всеки е различно...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#32

На мен  ми го направи  и на третата сим (виваком) преди  това на (мтел) с две различни сим карти сега е за втори път на ремонт ( първият път пишеше софтуер) сега го чакам да видим какво ще стане
това е за сега от мен

Motorola MILESTONE-htcEVO 3D-htc 516 dual-sony Z ULTRA -Samsung Galaxy Note 8.0(tab) -lenovo A1000-lg G4- Huawei P10-huawei P9 lite-Huawei P30pro- Xiaomi note 9 pro- Xiaomi 11T pro
Цитирай
#33

Вече за трети път телефона е на ремонт
Първо софтуер
Второ платка
И трето не знам още

Motorola MILESTONE-htcEVO 3D-htc 516 dual-sony Z ULTRA -Samsung Galaxy Note 8.0(tab) -lenovo A1000-lg G4- Huawei P10-huawei P9 lite-Huawei P30pro- Xiaomi note 9 pro- Xiaomi 11T pro
Цитирай
#34

^Ако си се засилил към КЗП - недей, преинсталация на софтуер не се брояло за ремонт.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#35

Точно там отивам, към КЗП да видим какво ще стане.
А телефона си седи в магазина (не са открили проблем) ще пиша какво се случва.

Motorola MILESTONE-htcEVO 3D-htc 516 dual-sony Z ULTRA -Samsung Galaxy Note 8.0(tab) -lenovo A1000-lg G4- Huawei P10-huawei P9 lite-Huawei P30pro- Xiaomi note 9 pro- Xiaomi 11T pro
Цитирай
#36

Здравейте,
И аз имам същия проблем от няколко месеца с lg g4.Чакам обаждане, но телефона не звъни.  А от другата страна ме набират и дава или свободно или няма връзка.
Сега ще изключа 4 g - то и ще мина на 3g да видя дали проблема ще се отстрани.?

LG G4
Цитирай
#37

при мен проблема си остана сега чакам да видим КЗП какво ще кажат

Motorola MILESTONE-htcEVO 3D-htc 516 dual-sony Z ULTRA -Samsung Galaxy Note 8.0(tab) -lenovo A1000-lg G4- Huawei P10-huawei P9 lite-Huawei P30pro- Xiaomi note 9 pro- Xiaomi 11T pro
Цитирай
#38

(2017-08-31, 11:10:50)evrika321 написа:  при мен проблема си остана сега чакам да видим КЗП какво ще кажат
След доста мъки МТел ми върнаха парите и си до платих за P10 
Търсете си правата.

Motorola MILESTONE-htcEVO 3D-htc 516 dual-sony Z ULTRA -Samsung Galaxy Note 8.0(tab) -lenovo A1000-lg G4- Huawei P10-huawei P9 lite-Huawei P30pro- Xiaomi note 9 pro- Xiaomi 11T pro
Цитирай
#39

Преди няколко дни звъня на майка ми и абсолютно на секундата ми се вдига.
Започват някакви араби да ми говорят на арабски и да ми се смеят. Викам им "Ало", те ми се смеят и ми викат и те "ало, ало".
Веднага разбрах,че тука нещо става, даже за момент си помислих,че нещо лошо е станало с майка ми или поне са й откраднали телефона.
Докато мисля и тия араби продължават да ми се смеят от телефона, баща ми носи другия ми телефон, на който майка ми звъни?
Звъни, докато не съм затворил другия телефон!

Затворих LG-то и веднага вдигнах другия телефон и викам "ало", тя ме пита защо съм мълчал по телефона и съм й затворил.
Много странна работа!
Цитирай
#40

Виж да не си си инсталирал нещо подозрително, покрай което да се случват например някакви пренасочвания на някъде си и съответно после да се окаже, че сметката ти е голяма. Кой знае може и да е някаква моментна грешка от оператора ти....?

Преди малко разбрах това: https://dnevnik.bg/biznes/2018/01/24/311...ovishavat/

Може би твоят случай е такъв???
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)