Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на екрана
#1

Здравейте , може ли помощ ? Имам HTC Desire 620 g . Искам да записвам видео на екрана , но се оказа невъзможно за версия 4.4.2 на андроид без руутване . И не искам да го root , пробвах почти всички приложения за записване .. Пробвах споделяне на екрана на андроид със PC  и така да записвам от PC то . Wonder sharе, miror go там подобни , но нямаше звук видеото ..
А приложения  като blue stack , nox за да може да се играе на андроид игри от PC са много тежки за пц то ми . И не работят или пък лагва . Дане говорим като отворя camtasia studeo , за да мога да записвам . А Mobizen не се поддържа от моят тел .
Та ако може някой да даде някакви идеи , ще съм благодарен .
Цитирай
Аксесоари
#2

Идея: http://www.howtogeek.com/176956/how-to-r....4-kitkat/ С ADB не изисква root, но всеки път щом искаш да записваш екрана ще трябва да го свързваш с USB кабела (с предварително пуснат USB debugging).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Ще го пробвам и ще споделя резултата
Цитирай
#4

Снима видео , но без звук и ограничение до 3 мин . Иначе е интересен инструмент .
 Ако може линк за root  HTC 620G . Ако реша да руувам евентуално Sad
 И благодаря Smile
Цитирай
#5

Mobizen е програмата аз също съм с андроид 4.4.2 и я ползвам записва говор,екран без рут права.Свали я от ТУК!Smile
Цитирай
#6

Това пробва ли го >> https://play.google.com/store/apps/detai...order.free

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7
Thumbs Up 

(2016-12-15, 20:25:23)Dani 123 написа:  Mobizen е програмата аз също съм с андроид 4.4.2 и я ползвам записва говор,екран без рут права.Свали я от ТУК!Smile

 РАБОТИ ! От Google Play не ми даваше да я изтегля .. След седмици търсене най сетне и моят телефон снима видео Smile
 Благодаря на всички за помощта . Проблемът е решен .
Цитирай
#8

И аз ти благодаря! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)