Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няма икона за мобилен интернет в плъзгащото меню
#1

Здравейте,

   Много ще се радвам, ако някой успее да ми обясни какво да правя... От днес имам samsung note 3, но му върнах фабричните настройки и сега не знам как да си пусна мобилния интернет, въобще нямам иконка, както по принцип си има, изчезна, а я имаше. 
   Също така ми дава Network Error, когато се питам да активирам устройството, чрез Setting -> General -> Activate this device...
 Wi - Fi си работи, спокойно влизам в интернет и тегля приложения, но двете въпросни неща, за които ви разказах, много ме тормозят, ще се радвам, ако някой може да ми помогне. 
   Благодаря ви Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

какъв е модела? с какъв ром е? ИМЕИ имаш ли си?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

(2016-12-13, 23:55:36)Elektra9556 написа:  Също така ми дава Network Error, когато се питам да активирам устройството, чрез Setting -> General -> Activate this device...

Аз в Samsung такава опция не знам да има... Да не си взел някой китаец?!

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#4

Моделът е SM-N900P;
Android 4.4.2
IMEI 9900044146****5

Всеки път, когато рестартирам устройството ми изписва Preparing network... И когато включа Wi - Fi започват 5 стъпки от Hands Free Activation и след това нищо... само зарежда докато не ми изпише Network Error...
Цитирай
#5

А знаеш ли, че този модел SM-N900P е за мрежата на Sprint USA? Гледам, че има някакви начини в нета за отключване към други мрежи, потърси и пробвай.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#6

Да, разбрах. Оставих го в сервиз и там ми казаха, че 4-ри пъти бил рутван, че му е сменян софтуера. Благодаря на тези, които ми отговориха. Надявам се телефона до утре да е готов.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)