Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със андроид на зте
#1

Здравейте имам 1 телефон zte blade l2 телефона не се включва екрана показва само черно нито лого нито нищо като се опитам да кача андроид за телефона изписва недостатъчна памет
Цитирай
Аксесоари
#2

@destruk7or, за повече инфо по този въпрос тук

 
Цитирай
#3

(2016-12-14, 10:46:50)NoMaD написа:  @destruk7or, за повече инфо по този въпрос тук

Видях сайта но руският ми куца не мога да си преведа нищо
Цитирай
#4

Използвай преводача на гугъл,върши работа за насоки.Ако пак не разбираш нищо,търси в форума "флашване на телефон"-има много теми с описания и инструкции,може да не е за твоя апарат точно,принципът е същия.
Цитирай
#5

(2016-12-15, 16:13:39)vertexe написа:  Използвай преводача на гугъл,върши работа за насоки.Ако пак не разбираш нищо,търси в форума "флашване на телефон"-има много теми с описания и инструкции,може да не е  за твоя апарат точно,принципът е същия.

Когато се опитам да кача андроид ми дава грешка че памета не стига тествал съм на 50 60 рома не става
Цитирай
#6

Пробвай format+download,ако не стане провери драйвера дали е инсталиран както трябва.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

(2016-12-15, 18:21:04)MeRtYy написа:  Пробвай format+download,ако не стане провери драйвера дали е инсталиран както трябва.

пробвах не става драйвера е инсталиран правилно на мтк
Цитирай
#8

Чакай малко сега. То трябва с SPFlashTool да го преинсталираш място в телефона не ти трябва. Сваляш софтуера за твоя модел и стартираш програмата на компютъра.

От тук сваляш за ZTE L2 но гледаш да не е за флаш от рековъри защото ти нямаш такова >> http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=647838


После гледаш видеото >>




Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Хм,може и да е пробвал с Флаштулс,той дава грешка  "..липса на пространство.." при определени обстоятелства!Следната грешка ли дава?[attachment=14508]


Прикачени файлове
.jpg Заснемане 1.JPG Размер: 35.57 KB  Сваляния: 13
Цитирай
#10

Случвало ми се е да ми дава тази грешка когато е умрало eMMC - то
Цитирай
#11

Ами точно това е Smile Мъртва памет и системата дава грешка за липса на пространство.Решението е само едно-ново дъно(респективно-телефон)!Ама колегата явно не му е интересна темата вече,само ние си пишем тук Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)