Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезване на вибрация
#1

Имам проблем с телефона, че когато го закача с УСБ кабела да се зарежда и вибрацията изчезва. Четох, че с потупване се оправя, е да прави са. Сменяха ми платка и си мислех, че проблема ще се оправи, защото се появи преди да се развали платката. Но след смяната й проблема остана. От какво може да е и пак ли трябва да ходи в сервиз? Някой да го има същия проблем?
Цитирай
Аксесоари
#2

Toва май си е заводска екстра, ако си на зарядно защо ти е вибрация?
Цитирай
#3

Когато го откача продължава да няма..
Цитирай
#4

Аз преди месеци четох, че именно вибрацията води до изгаряне на платката заради слаби връзки. Дори ми препоръчаха да си я спра, за да нямам проблеми. На мен не ми е изчезвала, но при второто даване в сервиз за смяна на дисплея, видях че са сменили и вибрацията. При смяната на платката не бяха я пипали. Давай пак в сервиза да ти я сменят.
Цитирай
#5

Моя беше грешката, че си мислех, че когато сменят платката и вибрацията ще се оправи, сега след празниците пак ще го занеса и да го оправят, че ми писна от проблеми с тоя телефон. Поне ся му открих цаката и като го пусна на леглото 2-3 пъти и се орпавя вибрацията.
Цитирай
#6

Давай, няма какво да чакаш. Кофтито е когато нямаш резервен телефон. За тва си поръчах един от Китай за 250 лв.
Ето какво точно са сменили втория път като го дадох за смяна на дисплея. Явно превантивна мярка, защото не съм имал проблем с въпросните части.
[Изображение: 14886364_1130499086987539_1206722946_n.p...e=585AFFDF]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)