Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ето го и моето android приложение!
#1
Wink 

Моето първо android приложение Android_infoBG.
Това е приложение което ви информира,като цяло за новините в България.
 Надявам се да ви хареса! Wink 

 
.apk Android_InfoBG.apk Размер: 1.47 MB  Сваляния: 21
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом ти е първо приложение, разбирам защо изглежда така и има такава функционалност.
Но реално това са просто линкове към различни сайтове. Нищо особено. Сложил си 6 бутона с еднакви функции. За упражнение и разучаване на нещата добавяй различни елементи: Button, EditText, CheckBox, TextView, ScrollView, RadioButton, RadioGroup и т.н. Прави и прости операции с тях. Например при клик на бутон да се чеква чекбокса, при чекване на чекбокса да изписва нещо в текст полето и т.н. Сега в приложението си реално имаш 6 бутона с един и същ код в тях Smile

п.п. Също забелязах, че това е правено с някакъв App Inventor. Според мен ако искаш да започнеш да се анимаваш с това, си инсталирай Android Studio и започвай от там. Остави ги тея автоматизирани tool-ове Smile

п.п.2 Надявам се да не се убидиш нещо, просто ти давам съвети от моя гледна точка как стоят нещата Smile
Цитирай
#3

Не се обиждам.Интересно ми е да се занимавам с това.Знам че е не е много но се старая.Все още съм начинаещ на 16 години съм.Благодаря за съвета.

"yo_asakura"Страхотни приложения,ако може да попитам изкарваш ли пари ти лично от това?
Благодаря за полезния и изчерпателен отговор!!
Цитирай
#4

да, изкарвам Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)