Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S4 GT-I9505 не иска да стартира
#1

Здрасти на всички!
Имам сериозен проблем с телефона SGS4 GT-I9505 . Тази сутрин реших да рутна устройството свалих kingoroot от интернета и го рутнах всичко беше наред свалих си приложение което да подвърди че иман рут приложението показа че имам рут. След известестно време исках да премахна руута свалих някакво проложение от магазина за унруутване на телефона казва се unroot my phone (free)  отворих го и имаше един бутон за махане на руута натиснах го и потвърдих че исках да го махна след това телефона се рестартира. От там нататак не искаше да се включи показва се името на телефона извибрира и се показва стартиращото лого на самсунг лампичката светва и само този екран стой не иска да стартира. Наоправих фабрични настройки чрез бутоните и пай нищо не става...извибрирва светва и се появява натписа самсунг и нищо не става.Някой има ли идея как да оправя телефона. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Тази тема ще ти помогне:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=55636

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Благодаря за бървоя отговор.Но това изглежда малко трудничко за мен..Някакви други решения има ли или само това е начина.
Цитирай
#4

Лесно е просто чети внимателно и следвай стъпките. После ще ти се стори детска игра.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Да но немога да намеря точен линк от каде да сваля нещата който трябва да заредя
Цитирай
#6

Влез в XDA форума на раздела с4 и ще намериш всичко.
Цитирай
#7

Оправих го. Но сега ми е 4.4.2 вместо 5.0.1 но по-важното е че се оправи. Хиляди благодарности!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)