Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Phab 2 Pro първи стъпки и ... проблеми
#1

Здравейте, от няколко дни се сдобих с това телефонче и първите впечатления са много добри. Но, винаги има едно но! Сблъсквам се с два проблема, несъществени, но все пак... 
Проблем 1 - абонат съм на виваком и като набирам 123 за връзка с оператор, звъни на тел. 112 ?!? Виваком си измиха ръцете с телефона... Имало и други модели, които правели така.
Проблем 2 - Приложението TV GO зарежда и "За съжаление приложението неочаквано спря". Този проблем го имах с предишния телефон Samsung Note 5. Тогава говорих с някакъв техник от Виваком и ми каза, че телефона бил много нов и за това не работело... да чакам ъпдейт. След около месец излезна въпросния ъпдейт и всичко тръгна. Сега не съм говорил с тях.
Някой с този апарат подобни проблеми или начин за решаване на първия?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте,
извинявам се, че не е по темата, но съм харесала телефона и ме интересува има ли LED известяване? (телефона който ползвам в момента няма и на мен лично много ми пречи Sad )
Цитирай
#3
Thumbs Up 

Има, включен е постоянно и (за мое съжаление) не може да се изключи! Въпрос на вкус[Изображение: tongue.png]
Цитирай
#4

Хахаха, оказва се явно наистина въпрос на вкус.
Работя в офис и звуковото известяване на телефона ми не е подходящо, да го отключвам непрекъснато да видя дали някой е звънял или писал също категорично не е приемливо, инсталирах програма за известяване на дисплея, но бави работата на телефона и хаби батерия. Та в моя случай е по-добрия вариант да има Big Grin .
Много благодаря за информацията, в описанията никъде не видях да пише.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)