Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно актуализация
#1

В момента устройството е модифицирано и не може да се изтегли OTA UPDATE,въпросът ми е мога ли да изтегля директно от sammobile firmware и да го сложа?Ще има ли някакъв проблем?
Само да кажа,че пробвах с КИЕС и не намира update,a аз съм с 4.4.2.
Интересува ме също българските версии на 5.0.1 имат ли в менюто опция за LTE/3G/2G(AUTO).
Цитирай
Аксесоари
#2

Не, никакъв проблем няма да имаш. Kies няма да го разпознае, защото ти е root-нат.
Да, имат опция, но като сложиш SIM картата по подразбиране е на WCDMA/GSM и трябва ръчно да влезеш в настройките да зададеш LTE/WCDMA/GSM.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

(2016-12-21, 16:39:11)centur написа:  Не, никакъв проблем няма да имаш. Kies няма да го разпознае, защото ти е root-нат.
Да, имат опция, но като сложиш SIM картата по подразбиране е на WCDMA/GSM и трябва ръчно да влезеш в настройките да зададеш LTE/WCDMA/GSM.

Ок,бихте ли ми препоръчали коя версия да сложа?
Коя е най-стабилна или чистата да сложа?
И дали ще имам проблем с wi-fi след това?
Цитирай
#4

Няма да имаш проблем с нищо. Слагай последната: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82561

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Тия ма утрепаха.
Телефона е вече на почти 4 години, мислех че е напълно зарязан и... одеве ми изскочи нова актуализация - 460 мб.Версия - I9505XXUHPK2.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#6

Само по-нов месечен security patch иначе си е същата версия на Android.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Здравейте имам следният проблем сега,след ъпдейта.Когато се включат мобилните данни излиза иконата,но няма връзка с мрежата,нищо не може да зарежда.Другото интересно е,че се появява само H;H+,(4g-то не се появява).Задал съм lte,3g,2g auto,но пак не се появява.Проблемът е главно с не зареждането.Върнах фабричните настройки,но пак нищо,пратиха ми ръчни настройки от Vivavom и пак нищо.Направо не знам какво да правя.
Цитирай
#8

А преди имал ли си 4g от мястото където гледаш?Може да е от оператора, аз на места имам 4g на други H+
Цитирай
#9

Проблема го реших така https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72344
Въпросът е, че когато рестартирам телефона, пак се появява с не зареждането
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)