Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос относно актуализация

мнение 1 от dimala

В момента устройството е модифицирано и не може да се изтегли OTA UPDATE,въпросът ми е мога ли да изтегля директно от sammobile firmware и да го сложа?Ще има ли някакъв проблем?
Само да кажа,че пробвах с КИЕС и не намира update,a аз съм с 4.4.2.
Интересува ме също българските версии на 5.0.1 имат ли в менюто опция за LTE/3G/2G(AUTO).
Цитирай

мнение 2 от centur

Не, никакъв проблем няма да имаш. Kies няма да го разпознае, защото ти е root-нат.
Да, имат опция, но като сложиш SIM картата по подразбиране е на WCDMA/GSM и трябва ръчно да влезеш в настройките да зададеш LTE/WCDMA/GSM.
Apple iPhone 7 (128GB) Silver
Цитирай

мнение 3 от dimala

(21 Dec 2016, 17:39:11)centur написа: Не, никакъв проблем няма да имаш. Kies няма да го разпознае, защото ти е root-нат.
Да, имат опция, но като сложиш SIM картата по подразбиране е на WCDMA/GSM и трябва ръчно да влезеш в настройките да зададеш LTE/WCDMA/GSM.

Ок,бихте ли ми препоръчали коя версия да сложа?
Коя е най-стабилна или чистата да сложа?
И дали ще имам проблем с wi-fi след това?
Цитирай

мнение 4 от centur

Няма да имаш проблем с нищо. Слагай последната: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82561
Цитирай

мнение 5 от avkansazov

Тия ма утрепаха.
Телефона е вече на почти 4 години, мислех че е напълно зарязан и... одеве ми изскочи нова актуализация - 460 мб.Версия - I9505XXUHPK2.
Motorola Moto Z 7.0 + LG G3 32GB 6.0 + Lenovo Tab 3 8.0 6.0 + Minix X7 4.4.2 + Samsung S4 5.0.1 + Samsung S3 4.3

Цитирай

мнение 6 от centur

Само по-нов месечен security patch иначе си е същата версия на Android.
Цитирай

мнение 7 от dimala

Здравейте имам следният проблем сега,след ъпдейта.Когато се включат мобилните данни излиза иконата,но няма връзка с мрежата,нищо не може да зарежда.Другото интересно е,че се появява само H;H+,(4g-то не се появява).Задал съм lte,3g,2g auto,но пак не се появява.Проблемът е главно с не зареждането.Върнах фабричните настройки,но пак нищо,пратиха ми ръчни настройки от Vivavom и пак нищо.Направо не знам какво да правя.
Цитирай

мнение 8 от tiesto_pld

А преди имал ли си 4g от мястото където гледаш?Може да е от оператора, аз на места имам 4g на други H+
-------->Samsung Galaxy SIII Pubble Blue MUIU 7 Rom------>Huawei G700-U20------>Huawei P6 4.4.2 EMUI 3.0 ------> Samsung Galaxy S4 White Edition-------> Xiaomi MI4i White Edition Miui 8 Original Rom----->Samsung Galaxy S5 Stock Rom ----> Xiaomi Redmi Note 4X  3 32 Grey Android 7.0
Цитирай

мнение 9 от dimala

Проблема го реших така https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72344
Въпросът е, че когато рестартирам телефона, пак се появява с не зареждането
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD