Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Sony Xperia XZ.
#26

Сподели за този ранг.

Send from my Xperia XZ using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-10-24, 20:12:30)IYI написа:  Сподели за този ранг.

Send from my Xperia XZ using Tapatalk

Примерно това: https://www.ultimateshield.co.uk/product...3026169988

или алтернатива, това: https://www.gadgetshieldz.com/xperia-xz-...cases.html
Цитирай
#28

Аз си купих този https://www.sonymobile.com/bg/products/a...ch-sctf10/ - оригинален.
Пасва перфектно и телефона стои много добре в него. Препоръчвам го.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#29

(2017-12-12, 10:46:32)rcd написа:  Аз си купих този https://www.sonymobile.com/bg/products/a...ch-sctf10/ - оригинален.
Пасва перфектно и телефона стои много добре в него. Препоръчвам го.

Не ти ли е трудно когато пишеш?  Аз много бъркам буквите.

Sony Xperia Z Ultra
Sony Xperia XZ
Samsung Galaxy Note 10+ 256gb 12ram
Samsung Galaxy S23 Ultra 512gb 12ram
Цитирай
#30

(2017-12-12, 15:31:19)Eximpo написа:  Не ти ли е трудно когато пишеш?  Аз много бъркам буквите.

Не, дори много е удобно. А на допир е невероятен, приятен.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#31

Това на каква цена е, че не виждам цената?

Изпратено от моят F8331 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

(2017-12-13, 21:43:52)IYI написа:  Това на каква цена е, че не виждам цената?

Изпратено от моят F8331 с помощта на Tapatalk

99лв.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#33

Благодаря

Изпратено от моят F8331 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

В ибей имaше по-евтини гледaх Smile

#TeamPixel
Цитирай
#35

(2017-12-14, 09:32:11)kumbeto написа:  В ибей имaше по-евтини гледaх Smile

Възможно е, но не ми се чакаше.

Sony Xperia Z3 compact - Android 6.0.1
Sony Xperia Z3+ - Android 7.1.1
Sony Xperia Z3 compact tablet - Аndroid 5.1.1
Sony Xperia XZ - Android 8.0.0
Sony Xperia XZ1 - Android 8.0.0

Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#36

Около коледа е свален на 25 евро в сайта им, но само синьо-зеления.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#37

аз съм с този и съм дожолен, работи си жсе едно с оригиналния дисплей
Цитирай
#38

Здравейте, колеги!
Искам да попитам притежателите на модела, доволни ли са от звука на слушалките в комплекта? Аз съм с Xperia XA2, но слушалките в комплекта не са тип "тапи", изключително неудобни са и нямат хубав звук. Питам, за да си взема евентуално тези от XZ серията.
Цитирай
#39

при XZ1 са MH750
доста са прилични
Цитирай
#40

(2018-04-15, 12:05:24)Sev написа:  при XZ1 са MH750
доста са прилични

Благодаря, Sev.
Най-вероятно ще взема тях.
Цитирай
#41

(2017-10-23, 19:35:48)Monipeev написа:  Нека малко да повдигнем темата за аксесоарите, като помоля някой от потребителите да сподели мнение,  както и който все пак е успял реално да се сдобие със сравнително пълноценно и ефективно покриващ стъклен протектор за XZ.
Проблема е, че до сега телефона бе с тези, при които краищата са с малка извивка,  но се получаваше негативен ефект с въздух между протектора и стъклото на телефона,  като това водеше до изсветляване на дисплея,  както и се чуваше едно специфично кухо звучене при почукване върху него, в предвид въздушния слой между стъклата. Същия протектор е с лепило, лепенки или както и да го наречем в извитите краища, които всъщност бяха и предпоставката за задържане на въздух и не доброто прилепване на протектора.
Днес пристигна поредния модел протектор, право стъкло, който обаче установих, че е значително по-тесен от дисплея и разбира се не седи естетически добре върху стъклото на телефона.
Приложил съм и снимки със само поставен протектор върху този телефон,  като вероятно ще бъде и залепен в предвид липсата в момента на друг, но се надявам някой от Вас да е попаднал на нещо значително по-добро и по-удобно за монтиране.
Моля, нека не коментираме необходим ли е или не, такъв протектор, защото не ми е работа да убеждавам или разубеждавам ползвателя на телефона.
Благодаря предварително за мненията на всички,  които са минали през решаването на подобен казус и споделят решението си тук. Smile

Знам, че поста е отдавна, но въпреки това - каква е марката и модела на стъкления протектор? Този ли е - клик?
Цитирай
#42

Този протектор е от вида по-тесните за дисплея, при които остава малък и тесен кант във въздуха и е предпоставка към пълнене с прах.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#43

Това е ясно, но модела същия ли е като този от линка или е друг? Знам, че не е от заоблените по ръба, които също са обсъждани и си имат други недостатъци. Smile

Аз питам, дали твоя е nillkin, защото гледам че на снимките ти има изрязана дупка за предната камера, докато на официалните снимки предоставени от nillkin, на тяхноот стъкло няма такава дупка за камерата. А ме съмнява да го продават без дупка за камерата... Smile
Цитирай
#44

Не е същият, още повече, че по онова време на публикуване на поста ми, не съм и засичал при купуването им "сериозно" звучащото наименование на продукта, а именно:
Nillkin 9H+PRO.
Определено е друг и ако се решиш да го закупиш, моля да споделиш мнение и за него, прехвален ли е или достатъчно подходящ.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#45

Най-вероятно няма да го поръчам, защото погледнах същия модел на nillkin, но за XZ1. Той също на официалните снимки няма дупка за предната камера и видях ревю в youtube, където на видеото го показаха, че е 1:1 с официалните снимки - без дупка за предна камера. В тоя ред на мисли, предполагам, че случая е същия и при стъклото за XZ, а това не ми допада. :/

Иначе на nillkin стъклата са добре изработени и сравнително качествени, спрямо noname вариантите из ebay и aliexpress, но е нелепо, че в случая няма cutout за камерата...
Цитирай
#46

Ползвал съм на Nikkin за z1compact нямаше изразано нито за камерата нито за дим сензора и работеше перфектно. Изкара повече близо 5 месеца преди да го счупя,но никъде нямаше разлепвания и тн. То за това цената му е 5 пъти над noname.

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай
#47

на Xperia XZ работи ли OTG-то и някой изобщо успял ли е да включи в него USB флашка, TV тунер или нещо друго с USB?
Цитирай
#48

Флашка става, само че първо трябва да укажеш на телефона да я открие, иначе няма да я разпознае. TV тунер не съм пробвал.

[Изображение: attachment.php?aid=21423]


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#49

Kumbeto, указвам, показвам, знам за " Откриване на USB устройство" но..... Нищо не може да бъде разпознато, нито мишка, нито флашка, нито тунер, нито клавиатура. Започвам да си мисля че моя XZ е дефектен и не подава захранване към прикачените устройства защото с компютър през USB се свързва безотказно.

Моля ако някой притежава Xperia XZ DUAL SIM да сподели дали при него OTG -то работи.
Цитирай
#50

При мен нямапроблем с USB Flash drive. С ето този модел съм
   
налични са 16GB, 32GB, 64GB версии.
Слагаш в порта, избираш откриване на USB устройство и това е. После за изваждането в нотификейшън бара (където излизат съобщения за обновления, от различните приложения и други) си има меню за целта
За да отвориш съдържането ти трябва външен файлов мениджър или през вграденото "файлове" - решението е твое.


П.С. сега видях, че питаш за двусимов. За него нямам наблюдение, аз съм с едносимов.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)