Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Car Maintenance V1
#26

Здравей, хареса ми идеята на приложението и това че е на БГ и правено от Българин затова си го закупих.
Ако мога да дам идея, която би била полезна занапред. Няма да е лошо да се добави, архив на приложението, качване на облак и експорт към ексел или друга проглрама.
Давам пример: - Преинсталирам софта или сменям телефона - данните които съм въвеждал примерно 2 години се затриват....

Надявам се, занапред да има обновления и допълнения.
Поздрави Smile

p.s. Ако има такава възможност, а аз не съм я открил предварително се извинявам Smile

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравей, благодаря за коментара, въпреки, че е от преди месец. Просто не съм влизал досега и сега го виждам. Иначе, по предложенията, по-голямата част вече са факт. Радвам се, че идват нови предложения, макар, че по-голямата част от тях вече са планирани, а друга са факт. От извистно време и бекъпът на данните е възможен и съществува като опция, единственият проблем е, че не са в cloud, а локално на sd картата (Скрита папка с име .cmbackup да сме по-точни, в случай че искате да си я копирате и другаде). Но сега се изгражда 2-та версия, за която се надявам, че ще има такава възможност за синхронизиране на данните в cloud. Не обичам да давам обещания, въпреки че повечето от исканите неща досега са осъществени. Само времето ще покаже дали ще стане или не. Smile Smile

(2017-03-20, 11:38:23)demon777 написа:  А можеш ли да направиш автоматично да се въвеждат  километрите  следени от GPS  приемника?
И евентуално да сортита километрите пак по GPS   градски и извън градски?

Ами, и това съм си го мислил, но на този етап си е цял нов проект и е трудно за осъществяване. Надявам се някой ден да успея и това да сглобя. Благодаря за предложението. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)