Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стъклен протектор или дисплей е проблема ?
#1

Преди няколко дни си закупих телефон lenovo K6 .Веднага го защитих със стъклен протектор .При употреба забелязвам ,че има влошаване качеството на чуствителността на дисплея при докосване. Има нужда от по силно натискане.Възможно ли е  това да ссе дължи на стъкления протектор или самия дисплей е с лошо качество?
Цитирай
Аксесоари
#2

Каква марка и на каква цена бе закупен протектора?

 
Цитирай
#3

Купих преди време на щерката Lenovo S580. И при него тъча реагира с по силно натискане. Като махна протектора е по добре, но пак не е като другите ми телефони. Сигурно и с твоя е така. На какво се дължи не знам. Или си е смотан или дефект.
Цитирай
#4

(2016-12-21, 22:08:13)NoMaD написа:  Каква марка и на каква цена бе закупен протектора?

Марката нямам идея каква е не видях когаъо ми го слагаха,но цената му  6 лв.
Има протектор койт се предлага за 16 лв.не е стъклен но бил по надежден и има ли някаква информация какъв е и дали неговата чуствителност е по добра от стъклените?
Цитирай
#5

@goldmon, а линк има ли за него?

 
Цитирай
#6

NoMaD не наскоро чух само нямам линк.
Цитирай
#7

Само да вметна , че дисплеите на съвременните телефони са капацитивни и силата на натиск нито влияе, нито се отчита. Жена ми има К6, сложих найлоновият протектор от комплекта, няма оплаквания. Опитай как е без протектор, може самият протектор да скапва нещата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#8

(2016-12-21, 22:38:11)goldmon написа:   ...не наскоро чух само нямам линк.
Качествените протектори по принцип вървят на цена $7-8.

 
Цитирай
#9

За моя дадох 12лв.и съм много доволен!

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)