Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся мнение забързо зарядно.
#1

Здравейте колеги.Интересува ме някой купил ли си е въпросното бързо зарядно?Гледам този вариан http://amco-shop.com/smartfoni-i-fableti...?limit=100  и се чудя дали ще върши работа?

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
Аксесоари
#2

купувай, но хуавейското
Цитирай
#3

Това не е ли хуавейско?

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
#4

(2016-12-21, 22:37:52)blade_trinity_ написа:  ...Интересува ме някой купил ли си е въпросното бързо зарядно?   
И да ти върши работа, не препоръчвам такъв начин на зареждане. Зле се отразява на живота на батерията като цяло.

 
Цитирай
#5

Имате ли преки наблюдения?

*** PocoPhone F1 ***
Цитирай
#6

@blade_trinity_, лично аз - да, макар, че някои колеги твърдят, че няма никакъв проблем да се зарежда батерията с такова. С една дума - различни мнения по този въпрос.

 
Цитирай
#7

Аз го ползвам постоянно, никакъв проблем, батерията държи много. Зарежда се за около час и нещо от 0 до 100. Препоръчвам го.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#8

аз също имам такова, но го ползвам само в спешни случаи ! не ми е "главното зарядно". батерията на телефона ми издържа много. 3 години гаранция имам... ако ще да гърми. щом са го направили трябва да работи както трябва
Цитирай
#9

Във вашите комплекти 2 зарядни ли е имало? 1 бързо и 1 нормално? Или бързото сте го купували отделно. Питам, защото в моя комплект имаше само бързо и като се включи да се зарежда си пише бързо зареждане. Не видях опция да се изключва това. Има ли смисъл всъщност.

Изпратено от моя Huawei P9

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#10

Има само едно заряднов кутията . В старите партиди беше нормално ,след като пуснаха синият вече всички телефони са комплектовани с фастчардж . Възможно е на пазара да има още от другите цветове от по-старите партиди комплектовани с нормално зарядно .

Smile
Цитирай
#11

само 1
Цитирай
#12

При мен иконата за бързо зареждане се скрива след около секунда след като включа зарядното.При вас така ли е?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#13

Да, така е за всички модели на Huawei с "бързо" зарядно.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#14

Откъде да си купя резервно зарядно на 2А (гледам, че е същото като за Nova)? Трябва да има и поне 1.2м кабел.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#15

Провери в dice.bg.

 
Цитирай
#16

Всъщност 2А - бързото ли е? Не си търся бързо.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#17

mobilebulgaria,emag.


Цитирай
#18

(2017-03-12, 14:46:18)hakama написа:  Всъщност 2А - бързото ли е? Не си търся бързо.
Ползвам такова на Samsung - не е бързо.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)