Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с приложение Google Now
#1

Здравейте ! Имам една главоблъсканица с новия ъпдейт и се надявам някой да има отоговор. Става въпрос за приложението Google Now, при което като търся от главния екран нещо ( примерно мерцедес ), ми излиза както си е нормално търсенето в гугъл. Обаче като затворя прозореца и след време реша да търся нещо друго ( примерно БМВ ), пак посредством Google, първото ми търсене (мерцедес) изчезва и ми оставя само последното (БМВ). Това главно го правя, защото нямам време докато карам примерно да търся и си оставям отворени прозореци с търсения за по-късно, но вече нямам тази възможност и ми излиза само последното което съм търсел. Има ли някой с подобен проблем ? И от къде да направя настройките да ми остават отворени и миналите търсения ? Много ще бъда благодарен !
Цитирай
Аксесоари
#2

да остават отворени прозорци с търсения мисля, че няма как да стане, освен ако не ползваш браузъра и да си правиш търсенията в отделни табове. а иначе ти като цъкнеш да търсиш нещо в google лентата, има падащ списък с последните търсения. това не те ли устройва?
Цитирай
#3

Колегата yo_asakura е прав. В историята на Google Now най-лесно се намират последните търсения, но мисля, че няма как с едно тапване директно да идеш на конкретна страница от резултатите, които са ти излезли при самото търсене. За тази цел наистина трябва браузър за да може директно да ти се отварят същия брой табове и тяхното съдържание точно както са били когато си приключвал работа със самия браузър...
Дано да не се бъркам, ако е така - поправете ме.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)