Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на TWRP на Lenovo K 3Note K50-t3S
#1

Здравейте колеги собственици на Lenovo K3 Note.От около 10 дена и аз се присъедених към собствениците на този телефон.Закупих го от Ebay Deutschland чрез наддаване за 90 Евро.Телефона е с версия на Андроида 5.1 Версията на фърмуера е VIBEUI_V2.8_1535_5.128.1_ST_K50-t3s. Вероятно продавачът го е закупил от TinyDeal,защото постоянно ми излиза икона, която ме препраща към техният сайт. Деинсталирам я,обаче след известно време ми излиза отново! Искам да махна този досаден китайски РОМ,и да си сложа един  Android 6.0 Marshmalliow,обаче не става,а и не знам как. За ваша информация си рутнах телефона с King ROOT.Рових се из форумите за Lenovo,гледах доста клипове в нета.Искам да се науча да си сменям фърмуера,обаче ме е страх да не направя някоя беля,и да го уморя. Пише че трябва да се инсталира TWRP,и чрез него да се сменя ром-а. Искам да си сложа този РОМ  K3_NOTE_MM_6.0_1621_ROW_v23_CUOCO92_V3.zip.Пише че нямал бъгове,и се държал доста прилично.Именно за това се обръщам към Вас,по компетентните,за да ми разясните по подробно става инсталирането на това приложение,и как се сменя рома! Благодаря Ви предварително!!! Поздрави на всички!!
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)