Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xperia X Android 7
#1

Здравейте,

имам Xperia X от Мтел. Вчера ми се появи иконка за ъпдейт до Нуга. Дали някой вече е ъпдейтанл да каже как се държи? Телефона до момента вече три месеца бачка перфектно и хич не ми се омазава с някоя кофти версия на андроида. 

П.С. Гледам, че няма нито една тема за тоя телефон камоли пък раздел, дано не съм единствения тук с него Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Слагай 7-цата мн добре се държи телефона,а и има много нови и удобни неща,на ъпдейта на телефона имаш и клип какво е новото и нищо не е спестено,аз от седмица някъде съм с новия дройд и съм много доволен Wink
Цитирай
#3

Здравейте, обмислям да си купя Xperia X. Интересува ме как снима телефона? Може ли да качите няколко снимки.. но ако може да не са обработвани с фотошоп и подобни програмки... батерията държи ли?
Цитирай
#4

Ето тук могат да се видят снимки, вярно ревю е, но трябва да са истински. : )

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_x-review-1441p8.php
Цитирай
#5

Истински са, даже снимките и клиповете са от България

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

Здравейте колеги. Имам възможност да взема такъв телефон на добра цена от мтел. Можете ли да споделите какъв е живота на батерията при постоянно използване на мобилен нет и какво имаше в кутията освен зарядното и литературата ? Благодаря предварително.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#7

Здравейте колеги обмислям пенсиониране на ЛГ Г3то и се чудя за това Сони. В Мтел с договор го дават на примамлива цена - в смисъл че в технотата е на около 1000 лв. без договор, докато така идва на половината. Моля ползвателите на телефона да споделят как се държи с батерията, някакви скирит дефекти (тъй като при Г3 ги има доста), качество на изработката като цяло всяко друго мнение ще е полезно.
Благодаря.

Nexus S > Moto G > LG G3 > Iphone 6S > Huawei p10 + Sennheiser Momentum 2.0
Цитирай
#8

И аз се нареждам за мнения относно телефона.

В OLX излизат доста на по 500-550лв. нови или в отлично състояние втора ръка. Доста са закупени от Мтел чисто нови, явно са служители или хора, които ползват скъпия план и ги вземат на 450 и изкарват лев отгоре.
Цитирай
#9

(2017-01-31, 13:35:53)ddqnov написа:  И аз се нареждам за мнения относно телефона.

В OLX излизат доста на по 500-550лв. нови или в отлично състояние втора ръка. Доста са закупени от Мтел чисто нови, явно са служители или хора, които ползват скъпия план и ги вземат на 450 и изкарват лев отгоре.

Колега къде ги видя тези обяви, от доста време търся нов но нищо няма в този OLX. Да не би да става дума за друг модел. Sad
Цитирай
#10

Имаше два броя от Мтел:

- единия нов - 560 - но замина бързо,
- другия неразличим от нов, купен юли месец 2016 - 580лв. - но и той се продаде, няма го вече.

В момента има на 530 от Англия бройка, отново на половин година.
Цитирай
#11

Здравейте, колеги,

Закупих си  Sony X и искам да премахна звуците на известяване. Например Viber или Messenger да нямам звуков сигнал, искам само вибрация да има. Някой знае ли как си направя тази настройка?
Цитирай
#12

От настройките на Вайбър опитахте ли?

Друг метод е от Настройките на андроида -> Известия

Търсите Viber и виждате всички опции за известяването на приложението.
Цитирай
#13

(2017-04-13, 10:34:14)ddqnov написа:  От настройките на Вайбър опитахте ли?

Друг метод е от Настройките на андроида -> Известия

Търсите Viber и виждате всички опции за известяването на приложението.

На настройките на Известия има да се изключат звуците и вибрацията, а аз искам да изключа само звука, а вибрацията да остане. Прикачил съм линк на екранна снимка (съжалявам не знам как се слага като снимка).

http://dox.bg/files/dw?a=4e04974fa5
Цитирай
#14

Да, за съжаление няма как да стане това отделно за Viber, разгледах и неговите настройки, нещо като подобно.

Освен ако има някакво трето приложение, което да менажира известията на другите приложения. Или ъпдейтвате Viber докато някой ден се появи такава опция, защото и други са се чудили за това спиране на звука как може да стане.
Цитирай
#15

Не толкова актуален, но все пак практичен да го наречем вариант за това,  е да се зададе мелодия по желание, но музикалния файл /Mp3 например/ да е без никакви звуци в него, смисъл предварително редактиран.
Така на практика Вайбър ще "звъни" и вибрира,   но няма да се чува звук.
Например този файл:
Без звук

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#16

Очаква се скоро


Прикачени файлове Миниатюри
       

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#17

Да вдигна малко темата Smile
Към днешна дата заслужава ли си този телефон за малко над 500 лв(нов) ?
Четох за тих звук при звънене и мултимедия, не особено добра камера..какво ще кажете, честно
Мерси

                                                                    
Цитирай
#18

Някой знае ли дали, (кода) ще има андроид 8 за модела...
Цитирай
#19

(2018-01-05, 04:26:54)Sem101 написа:  Някой знае ли дали,  (кода)  ще има андроид 8 за модела...

Ще има.. не се знае кога точно.. но се надявам най-накрая да оправят проблема с "Албум" приложението, щото наистина ме дразни...

https://www.youtube.com/watch?v=u673INkR1O8
Цитирай
#20

Брутално много дразни. Но онзи ден ръчках XZ1 в Технополиса и там на Андр. 8 отново имаше такова закъсняване с опресняването на изображението.

Остава варианта с трето приложение да се преглежда галерията. Пробвах гугълското "Снимки" и няма ядове, но дразни постоянното подканяне за синхронизиране и няма опция за деактивиране на "кошчето", не може да се трие на един път.
Цитирай
#21

(2018-01-09, 11:03:19)ddqnov написа:  Брутално много дразни. Но онзи ден ръчках XZ1 в Технополиса и там на Андр. 8 отново имаше такова закъсняване с опресняването на изображението.

Остава варианта с трето приложение да се преглежда галерията. Пробвах гугълското "Снимки" и няма ядове, но дразни постоянното подканяне за синхронизиране и няма опция за деактивиране на "кошчето", не може да се трие на един път.

Не, не.. гугълското не става! Ако се сещате за друго добро, сега е момента да кажете... иначе аз писах на съпорта на Сони, ама ония ми предлагат да преинсталирам софтуера..  :Big Grin тормозете ги на имейла.. Big Grin questions.bg@support.sonymobile.com
Цитирай
#22

Добре де,не е проблем а е настройка.Настройки-Дисплей-Качество -Изкл.

Писано е по темата.

XPERIA XA
Цитирай
#23

Писано е, но няма разлика, същото бавене.

А и няма логика, при пуснато "качество" Google Снимки отваря и опреснява на момента изображението.
Цитирай
#24

Дойде ъпдейт за въпросното приложение... бихте ли ми казали как е при вас положението?
Цитирай
#25

Никакъв ефект.

Сложих това приложение за галерия https://play.google.com/store/apps/detai...lery&hl=bg (Simple Gallery от Simple Mobile Tools) и всичко се случва на момента.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)