Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo K6 Note
#26

(2017-03-22, 22:15:55)Rumichka написа:  Виж на гаранционната карта имат номер, звънни им... И аз утре първо на тях ще звънна, а ако няма резултат пак във  Виваком. Някой друг, ако е имал такъв проблем да сподели отстранил ли го е и как..

късно се включвам,ама хайде деинсталирайте вайбър и пробвайте без него. От Виваком тиквите не ви ли казаха,че често имат подобен проблем? Вайбър има една опция в сетингите/ calls and notifications - viber in call ,която по подразбиране е включена. Пробвайте как е при изключена опция. 4 апарата "оправям" по този начин. Всичките с вашите проблеми - прекъсване, заглушаване и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#27

groti , пак се чува скапано.
Цитирай
#28

Здравейте. От къде го купувате този телефон? Разцъках нета, обаче не се среща често, поне в чужбина. В българските сайтове гледам, че върви на около 450 лева, с изключение на този:
http://shtepsel.bg/product/789/lenovo-k6...-gold.html
Цитирай
#29

И аз имам проблем с микрофона явно. От другата страна казват, че ме чуват слабо, но сега ще пробвам това с Viber-a на groti Smile

Nokia 1200 --> Nokia X2 --> Samsung Galaxy Young --> Samsung Galaxy S II Plus --> SONY Xperia Z --> ASUS Zenfone Selfie --> Xiaomi Mi A2 4/64 --> Xiaomi POCO F3 8/256
Цитирай
#30

Заслужава ли си ъпгрейда от K6 до K6 Note ?
Цитирай
#31

От два дни съм с въпросния модел. И при мен се забелязва същия проблем със звукът от отсрещната страна, оплакват се, че не ме чуват добре.
Пробвах през микрофона на слушалките да видя дали ще има разлика и ми казаха, че ме чуват много добре.
Ако иска някой друг да опита и да каже как е при него.
Цитирай
#32

Темата нещо замря...

Има ли нови updates след android N? Понеже си стоя на Android M и ме интересува след android N дали се получават малки updates...
Цитирай
#33

Не, поне засега не е имало никакви ъпдейти.
Цитирай
#34

А вече чува ли се добре ? И Dolby Atmos-а бачка ли вече?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)