Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сервиз за xiaomi в София?
#1

Здравейте колеги! Моя Xiaomi mi5 ми направи хубав подарък за коледа- на бъдни вечер спря да зарежда, пробвах с няколко кабела и 2 зарядни- нищо, пробвах  и с usb кабел само от компютър, изобщо не го открива устройството и не зарежда естествено! Направих и фактори ресет, без особен успех. Прочетох тук там, според руснаците е контролер на захранването, но кой знае дали е това. Моля да ми препоръчате читав сервиз в който мога да занеса Мi 5-цата да я видят.

Мерси предварително на всички отзовали се, че не е оферта да стои човек без смартфон Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

http://be6i4.androidbg.com/
Цитирай
#3

(2016-12-25, 13:02:51)alfa_77 написа:  ...Моля да ми препоръчате читав сервиз в който мога да занеса Мi 5-цата да я видят...
Към Xiaomishop има сервиз, може да попиташ и там.

 
Цитирай
#4

Xiaomi bg, има такава фирма, някъде в кв.Бънкстон имат магазин и сервиз.

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#5

(2016-12-25, 13:02:51)alfa_77 написа:  ...Мерси предварително на всички отзовали се, че не е оферта да стои човек без смартфон Sad
Отзовахме се - сега какво стана с телефона?

 
Цитирай
#6

Имам същия проблем, телефона си работи но спря да зарежда от вчера и го изключих че остана на 30 процента.
Пробвах друго зарядно и 2 различни кабела като и с двата зарежда ми а1 а моя не. Също така и за връзка с компютъра не го зарежда или изписва в устройства.
Пробвах да го зареждам включен, изключен и в рекавъри TWRP.
Предполагам само в София имат части за да заменят там пластините отдолу или захранващ блок(които почистих но не се оправи).
Къде най бързо може да се оправи проблема без да чакам доставка на части, а да имат налични?
Цитирай
#7

Погледни предишните постове в темата - има насоки.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)