Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не отчита карта с памет
#1

Здравейте! от няколко дни съм с нов телефон Samsung Galaxy J7 2016 беше си всичко наред с SD картата, но от днес не я отчита не показва нито снимки нито нищо от нея.. ей така от нищото просто не я отчита махах я слагах я пак нищо не става... някакви идеи

Samsung Galaxy J7 2016
Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирал ли си стоков софтуер с Один и картата да е била вътре?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

не разбирам много от тия неща колега но това ми звучи доста сложно така че не съм Big Grin

Samsung Galaxy J7 2016
Black
Цитирай
#4

Тогава самата карта я пробвай в друго устройство компютър или телефон, ако и там не се показва значи си е заминала. Картата има ли си гаранция и да знаеш има много фалшиви и си умират просто ей така. А може и времето просто да си е дошло.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

А когато свържиш телефона със компютъра посредством usb кабел, вижда ли се на компютъра мемори картата?



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#6

Когато свържа тела към компа пак не отчита картата само телефона..

Samsung Galaxy J7 2016
Black
Цитирай
#7

От опции за разработчици включи USB поправки и пробвай пак. Драйвъри >> https://mega.nz/#!AhhwRLQA!iGFTL2CiLUGA-...AYyPPnZP8k

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

пробвах и на стария телефон дето до няколко дни там си бачкаше перфектно картата сега и там не бачка и на новия не бачка...... до снощи си я отчиташе ...... да уточния картата е 16gb KINGSTON има сиг 1 година от както е взета и бях супер доволен от нея но... не знам какво стана

Някакви други идеи момчета? след като не я намира от компа и тела няма и как да я форматирам...

Samsung Galaxy J7 2016
Black
Цитирай
#9

Купуваш нова.
Цитирай
#10

@Power55, пробвай с друга, може и от слота да е.

 
Цитирай
#11

Момчета имам по сериозен проблем не знам какво стана с този телефон но сега пък не ми отчита SIM картата........ когато ми звъннят казва че тела е изключен а аз не мога да звъння мобилните данни не мога да включа... кво става с тоя телефон... защо пък сим картата не отича

Samsung Galaxy J7 2016
Black
Цитирай
#12

Като вариант да се направи проба с карта на друг оператор.

 
Цитирай
#13

Телефона е закупен от технополис колега ползвам си го вече няколко дни без никакъв проблем но ей така от нищото като му скимне губи обхват губи всичко....... рескам го вадя картат няма промяна след час два се оправя после пак се преебва? тормози ме яко тоя телефон...

Samsung Galaxy J7 2016
Black
Цитирай
#14

При наличие на гаранционно събитие не виждам проблем да бъде сменен с друг такъв.

 
Цитирай
#15

Пичове препоръчайте ми карта с памет 16гб от емаг или някой др сайт 16гб да е и до 20лв.
Благодаря предварително! Smile

Samsung Galaxy J7 2016
Black
Цитирай
#16

@Power55, погледни тази оферта

 
Цитирай
#17

Благодаря устройва ме и като цена и като клас и като GB! очаквам още мнения Smile

Samsung Galaxy J7 2016
Black
Цитирай
#18

Носи телефона в Технополис,да ти го сменят или да го ремонтират.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)