Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Галакси А5 2016 лаг
#1

Здр-те колеги купих си преди 3 дни галакси а5 2016 от технополис упдейтнах го до Marshmallow но имам един лаг който много ме дразни,лага се появява при чистена на приложенията когато ги затварям или излизам от тях иначе пробвах с няколко игри там нямам проблеми работи идеално , та въпроса ми е от какво може да е и дали ще мога да го оправя ,връщането към лолипоп или кит кат дали ще реши проблема и как мога да се върна към тях,благодаря ви предварително за отговорите Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи хард ресет и би трябвало лига да изчезне.при мен го няма

Изпратено от моят LG-K420 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

как се прави хард ресет ?
Цитирай
#4

(2016-12-25, 15:55:54)oktay1903 написа:  ... упдейтнах го до Marshmallow но имам един лаг който много ме дразни,лага се появява при чистена на приложенията когато ги затварям или излизам от тях...
Това за чистене на приложенията всеки път да се прави не го разбрах защо, иначе след актуализацията на ОС към по-голяма версия се препоръчва връщане на устройството до заводски настройки. Прави се от Настройки - Архивиране и нулиране.

 
Цитирай
#5

нулирах го, пробвах,не става пак лагва и да не ги чистя да стоят,пак лагва като минавам от едно приложение към друго
Цитирай
#6

А някакви антивирусни или оптимизиращи приложения да има?

 
Цитирай
#7

не ползвам само вайбър ,месенджър и футбол24 нищо друго не съм инсталирал.
Цитирай
#8

Като вариант - друг ROM, стига за този модел да има такива.

 
Цитирай
#9

дали няма да се оправи ако се върна на лолипопа или китката ,сега му направих хард ресет ама файда пак е същото
Цитирай
#10

имам а5 2016..същата работа....на с6 и там е така..като поработиш малко с телефона и отвориш 5-6 приложения и си лагва...и мен много ме дразни, но това си е самсунг нямах много големи очаквания, когато го купувах Big Grin
Цитирай
#11

Смених Firmware-то с некъв друг и се оправи проблема,сега е добре,но интересното е че пробвах сигурно над 10 бр. от sammobile и никой от тях не стана и изтеглих от някакъв друг сайт един и сега всичко е ок.
Цитирай
#12

Привет авторе възможно ли е да кажеш от къде по точно го изтегли " работещият " firmware , че и аз като теб имам същия проблем с телефона ( лаг/ забавяне ) и от sammobile нито един firmware не успях да флашна успешно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)