Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изключва звука.
#1

Здравейте, след ъпдейта до android 7 започна да изключва звука. Телефона работи, виждам че звъни, но няма звук. Проявява се при всякакви известия, както и при будилника. 
Оправя се след рестарт. Пробвах с хард ресет. 
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай още веднъж с ресет - понякога помага.

 
Цитирай
#3

(2016-12-25, 18:46:54)NoMaD написа:  Пробвай още веднъж с ресет - понякога помага.

Три пъти вече... Не е до ресет.
Цитирай
#4

Изчакай тогава и други мнения за работа след този ъпдейт. Може проблема да не само при теб.

 
Цитирай
#5

И при мен се ояви същият проблем.Изключва звука и след рестарт со оправя.
Цитирай
#6

(2016-12-26, 09:38:03)Toksi 74pz написа:  И при мен се появи същият проблем._Изключва звука и след рестарт се оправя.

Идея как да се оправи?
Цитирай
#7

При няма проблем с 7-цата

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#8

Продължава да го прави това. Моля, дайте идеи, че не мога да си ползвам телефона.  Няма будилник, не звъни.....
Цитирай
#9

Флашни отново софтуера трябва да се оправи

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#10

(2017-01-04, 20:46:45)Spunk написа:  Флашни отново софтуера трябва да се оправи

Как става това и пак ли със 7 или към 6?
Цитирай
#11

Инсталираш LG Bridge на компютъра. Изключваш телефона, свръзваш USB-то към компютъра, задържаш Volume Up на телефона и свръзваш другия край на USB кабела към телефона. Не пускаш Volume Up докато на екрана на телефона не изпише Download Mode или Software Upgrade или нещо подобно. Чакаш да се инсталират драйвърите. В LG Bridge натискаш Актуализиране на софтуера и след това долу в дясно натискаш Актуализиране на възстановяване от грешки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#12

(2017-01-05, 11:13:41)vargala81 написа:  Инсталираш LG Bridge на компютъра. Изключваш телефона, свръзваш USB-то към компютъра, задържаш Volume Up на телефона и свръзваш другия край на USB кабела към телефона. Не пускаш Volume Up докато на екрана на телефона не изпише Download Mode или Software Upgrade или нещо подобно. Чакаш да се инсталират драйвърите. В LG Bridge натискаш Актуализиране на софтуера и след това долу в дясно натискаш Актуализиране на възстановяване от грешки.

Влиза в мода, но когато се пробвам да го свържа изписва следното " Не може да се свърже, извадете usb кабела от компютъра и опитайте отново." Или изписва да свържа у-во.
Цитирай
#13

При мен същото, при опит за ъпдейт.
Цитирай
#14

Още един ,същия проблем със звука.Дано направят фикс и то по-скоро.

LG Nitro HD,LG Optimus G E975 ,LG G2, LG G3/32GB,LG G5
Цитирай
#15

И при мен се появи проблема със звука, но изключи звука само на входящите обаждания. При известия и алармата си работи. С нугата съм от един месец... Съмняваме, че е от някое приложение. Имате ли инсталирано нещо за запис на обдаждания?
Цитирай
#16

Това е от новия ъпдейт ,7.0.Телефона ми забива няколко пъти и е по-бавен от G3 дето я имах преди това.

LG Nitro HD,LG Optimus G E975 ,LG G2, LG G3/32GB,LG G5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)