Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сила на звука при звънене
#1

Здравейте,искам да попитам да ли има някаква опция за силата на звука при звънене.Почва да звъни тихо няколко секунди после се увеличава.Как мога да спря това чудо за да звани нормално и силно.Видях във сайта няква тема за друг модел някаква си опция Джобен Режим но на моя няма такова опция или аз не мога да го намеря.Моля ви за помощ Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не можеш да си усилиш звука на телефона пробвай програми от Google Play, има ги много.....
  П.П. - Тия програми (които ползвам аз) могат да се изкючват или деинсталират. Майка ми има същия телефон няма проблем със звука...
Цитирай
#3

Не може ли без програма,щото с програмата не трябва ли приложение то да е активирано постоянно.Няма ли няква друга настройка за това чудо
Цитирай
#4

(2016-12-25, 19:36:46)person написа:  Ако не можеш да си усилиш звука на телефона пробвай програми от Google Play, има ги много.....
Не виждам там да има стойностни - предложи някоя такава.

 
Цитирай
#5

(2016-12-25, 20:20:48)NoMaD написа:  Не виждам там да има стойностни - предложи някоя такава.
 Sound Controller, Volume Booster GOODEV има други, но не съм ги пробвал.
Цитирай
#6

Благодаря ви за помоща но не може ли без програма от настройка та на телефона?
Цитирай
#7

Може, ако намериш такава програма да ти изчисти телефона нали ти казвам, че майка ми (без да разбира от телефони) си говори спокойно от него. Опитай  и други варианти...
Цитирай
#8

Disable Increasing Ring. Понякога го спират приложението и ти дава опция да го закупиш(1.60 което според мен е нищо), но по някое време го пускат отново.

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#9
Photo 

Решението е CyanogenMod
Цитирай
#10

Аз имах същия проблем. Получи се след като инсталирах последните две актуализации, сменях какви ли не мелодии и фабрични звуци, дори изключих вибрацията за проба но не се получаваще. Накрая му върнах фабричните настройки, като зададох да се активира като ново устройство и проблемите със слабия и затихващ звук изчезнаха. Сега още от първата секунда си свири силно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)