Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cyanogen спира работа на 31 декември
#1

Прочетох на няколко места, че Cyanogen спира работа на  31 декември: https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...34008.html  аз съм ползвал техните услуги и съм доволен.
Цитирай
Аксесоари
#2

Абсолютно вярно си прочел колега , поне за голяма радост сме ползвали техен софтуер. За жалост по този начин доста се объркват нещата.

Xiaomi Mi 8 Explorer
LG G4 H815 (EMEA) Leather / Shiny Gold - Android 6.0
Kingston 64GB microSDHC/SDXC UHS-I U3 90R/80W
Цитирай
#3

Не съм толкова убеден, че е лоша новина това. Ползвам съм техни ромове на различни телефоните, които съм имал. И да, добре вървяха, но нямаше ром, който да няма 1 милион бъгове. Всичките им ромове са бъгави.

Максимално допустимия размер на подписа е 400 символа, разположени на до 2 реда!
Цитирай
#4

Чува се, че част от екипа ще продължат...Но ОС ще е с друго название a.k.a. Lineage OS

Sent from my Leo toy using Tapatalk
Цитирай
#5

Ще си сменят някои управници и названието и за много кратко време пак ще си имаме подобна OS. Често се случват такива неща и предполагам ние потребителите няма да сме ощетени.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

От статията 
Цитат:Сега разработчиците ще се съсредоточат върху LineageOS, която трябва да бъде продължение на идеята зад CyanogenMod.

Демек няма никаква драма, дали ще се казва CyanoGen или LineageOS все тая щом продължават разработчиците да кодят по рома. 
Тва е като гугъл телефоните не се казват нексус ами пиксел все тая.
Цитирай
#7

Какво ще се случи с устройствата, които работят в момента с тази OS? Някой информиран ли е?
Цитирай
#8

Най-вероятно спират и nightly ъпдейтите...

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#9

В смисъл имам телефон с тази OS fully work спрял съм ъпдейтите и телефон си работи нормално. Това спиране на 31-ви ще промени ли нещо? Ще мога ли да си използвам този ROM и след това?
Цитирай
#10

Ще можеш.

Huawei P10
Цитирай
#11

Аз съм с AICP базиран на CM и всеки ден имам актуализации, дори и днес.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#12

@Koko1976, това че получаваш nightly ъпдейти от AICP (и ще продължаваш да получаваш, по простата причина че AICP разработчиците ъпдейтват тяхната разработка), не означава че хората със "чист" CyanogenMod получават такива (последния ъпдейт за всички у-ва е от 25.12.2016)

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)