Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo S860 не иска за стартира
#1

Телефона е купен от България от Техн*полис. Пристигна с Андроид 4.4.2. Никога не му е правен ЪПдейт на софтуера. До сега работеше безотказно, НО тази вечер просто умря. Не иска да се включи. Стои си така както е на снимката. Или е изгасен или заспива на това положение.....

Някакви идеи?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Тя идеята е ясна-"скъсан" Андроид.Проверяваш за твоето устройство как се влиза в рековъри,триеш кеш и даваш ресет.Ако не запали,търсиш драйвери,ром и флашваш.Ще стане като нов.
Цитирай
#3

Трябва да се преинсталира. Има тема голяма за работа с flashtool И линк до стоков ром. Най-добре го преинсталирай, ресет няма да помогне.

Sent from my MI 3W using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#4

Снощи незнайно как, но телефона само се върна към живота?!? Стоя повече от час изключен, след това около 30-40мин на зарядно (преди да блокира батерията беше заредена на повече от 70%) и след това от раз "запали"... Какво ми беше станало, едва ли някой "мъгъл" може да разбере какво му беше станало...
Жена ми е доволна, че няма да се налага да събира контактите и записките си отново....

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай
#5

Използвай случая че е запалил и си свали информацията и контактите!Пак ще стане така...и повече може да не запали!
Цитирай
#6

(2019-08-22, 18:53:41)vertexe написа:  ......

Колега, благодаря за отговора, но питането ми е от преди близо две години. 

П.П. Телефона отдавна е "загробен".

LG Optimus L9 II (4.4.2)Lenovo VIBE P1 Pro (P1a42) > Xiaomi Redmi 5+ 4GB/64GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)