Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

По кой метод да си рутна телефона?
#1
Question 

Омръзна ми да чакам и реших да прежаля гаранцията за да си рутна апарата.Имам Huawei P8 Lite с андро 6.0 emui 4.0 ,ALE-L121
Toзи метод от темата "Отключване на bootloader и ROOT на устройство Huawei P8 Lite" актуален ли е още,че май е единственият избор? Но на сайта на хуауей от даденият линк не виждам този "невидим" бутон за логване през фейсбук ?!?
Освен това сега видях,че в полето "за телефона" > "имей" имам 2 имея,кой трябва да ползвам?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
Аксесоари
#2

Без отключване на буутлоадера не може да се рутне Sad това е начина
Цитирай
#3

А относно невидимият бутон и двата имея?
И как да проверя дали изобщо ми е заключен,защото съм го купил втора ръка?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#4

Виж в YouTube как се прави на твоя телефон.
Цитирай
#5

Изключваш телефона свързваш с компютъра и задържаш бутона за включване и намаляване на звукът едновременно докато влезне в буут менюто и то си пише Locked или Unlocked Smile
За отключването правиш всичко както го е описал Sokoban, логването не става вече с фейсбук след обновяването на страницата. Регистрираш се с Email , IMEI пишеш само първия Smile
Цитирай
#6

Супер,мерси,а при отключването и рута изтрива /ресетва ли се телефона и инфото в него?
Трябва ли ми къстъм рековери за рута или то вече е по желание?
И как се излиза от това буут меню ,след като видя състоянието на бутлоудера,че из нета много реват ,че телефоните им засядат на това меню точно?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай
#7

(2016-12-28, 14:52:44)gibson58 написа:  Супер,мерси,а при отключването и рута изтрива /ресетва ли се телефона и инфото в него?
Трябва ли ми къстъм рековери за рута или то вече е по желание?
И как се излиза от това буут меню ,след като видя състоянието на бутлоудера,че из нета много реват ,че телефоните им засядат на това меню точно?
Би трябвало като задържиш power бутона да се изключи . Информация не би трябвало да изгубиш при руута освен ако телефона не се брикне.
Цитирай
#8

Като влезнеш в буут менюто то си пише как се излиза.
Телефона си остава както е в момента и нищо не се изтрива докато не се преинсталира Wink
Колкото до това дали къстъм или сток няма значение въпрос на избор Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)