Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при свързване на телефона с компютъра
#1

Здравейте имам следния проблем, от доста време не мога да се свържа компютъра с телефона. Каквото и да направя той не ми го открива за момента .инсталирал съм нови драйвери преинсталирал съм стар и съм вкл дебъга от девелопър менюто, но до момента нямам никакъв ефект моля помогнете ми ще ви бъда благодарен.с win10 64bits съм...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Друг кабел, друг ЮСБ порт?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Инсталирай LG Bridge. При мен така се оправи.

Motorola Defy --> Samsung Galaxy Nexus -- > LG G2 D802 --> LG G4 H815 / 4CORE Fix --> LG V30 H930
Цитирай
#4

Пробвай с друг кабел. Често тези в комплекта се прецакват.
Цитирай
#5

като го включиш към компа даваш ли му разреш на телефона, щото след 6.0 при мен постоянно ме пита дали съм съгласен и е адски досадно...

Htc Legend 2.2 froYo, Samsung Galaxy S Vibrant, Htc One X white 32gb,
Iphone 5. HTC One black, LG G4 32gb+ Kingston microSDHC 128GB
Цитирай
#6

Пробвам с друг кабел,пробвах да махна драйвъра и сам да го открие , пак не и не .. не мога да го свържа посмъртно до момента.. моля помогнете,искам да пробвам да си кача някой ром просто не става,1 песен не мога да си кача да кажем от компа(пак става с airdrive)но не е там въпроса.
Цитирай
#7

И аз имах такъв проблем и го оправих с LG Bridge!
Но и сега не става от първия път-налага ми се да сменям usb портовете, както и да вадя по 3-4 пъти кабела от телефона и пак да го слагам, докато ми изпише дали разрешавам телефона. Трябва да го разрешиш като Медия Устройство, след което ти излиза прозорец с паметта на телефона и там може да си теглиш и качваш всичко.

Влизал ли си в менюто за разработчици?
Трябва да влезеш в настройките там и да дадеш USB DEBBUGING-отстраняване на usb грешки.
Цитирай
#8

И аз срещнах същия проблем.Не е от кабел и от порта според мен.Пробвах с кабел от Г3 пак същото,включвах го в лаптоп в настолен няма разлика.USB Debbuging е включено драйвери съм инсталирал и вече нямам идеи.Успях да го свържа само през airdrive но дайте някои съвет как да оправя проблема с кабела

Realme GT Master Edition
Цитирай
#9

И аз го имах проблема. С друг кабел веднага ми се появи телефона в лаптопа и почнах да прехвърлям всичко мигновено.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)