Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Samsung GT-S6310
#1

Здравейтеее Smile
Търся решение на проблема с телефона си, който е на 1година и нещо, абе бебе е. Проблемът е, че като пусна някое приложение(фейсбук или игра) или мобилният нет ми пада батерията веднага до нулата и ми гасне телефона. Но като включа телефона да се зарежда изписва 95%, тоест, че е пълна батерията в много редки случай изписва, че е напълно паднала. Иначе в нормално състояние тоест без включен мобилен нет/wif-fi или фейсбук/вайбър го няма този проблем и всичко си е ок. Рестартирах устройството до фабрични настройки положението си е същото. Какво бихте ме посъветвали освен да си купя нова батерия за телефона или нов телефон (което не ми се ще, защото си харесвам телефона).
Благодаря предварително за мненията.
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей,
най-вероятно е заминала батерията! Извади я от телефона и я погледни, ако има лека издутина, е заминала! А може да видиш и с някоя програма като CPU-Z, в нея има меню за батерията. Ако е под 3700mV, значи е за смяна.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай
#3

Благодаря за отговора. Ще тествам батерията с тази програма. А най-добре е да си взема нова батерия и ще се реши проблема. Само дето ще е след нг, че кой ти работи сега?!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)