Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G6 представен на 26.02.2017

До колко разбрах май трябва рут нещо подобно. Гаранцията остава, ама дали няма да се заядат.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

А да попитам този новия LG G6 Plus 128GB 6GB Ram , модела H870 DSU европейска версия ли е Smile
И другия въпрос е защо нашите онлайн магазинчета ги продават с зарядно което не е евро стандарт ,а самия телефон е уж евро версия, говоря за нормалния LG G6,прикачил съм снимка,вие с какви зарядни сте  Huh


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30 Pro
Цитирай

Аз едно време като си купих G2 от онлайн магазин в комплекта беше с адаптер за зарядното.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай

Не мисля, че написания от Вас модел е за европейския пазар. Ако не се лъжа е за азиатския ( Хон Конг)! От там и зарядното е това, като на снимката.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай

(2017-09-06, 06:31:57)Chany написа:  Не мисля, че написания от Вас модел е за европейския пазар. Ако не се лъжа е за азиатския ( Хон Конг)! От там и зарядното е това, като на снимката.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk

Европейската версия на LG G6 е H870 а това сниманото зарядно е точно от този модел,купуван от тук

Huawei P30 Pro
Цитирай

Остава варианта, да е за кралството и за това да е с подобно зарядно. Но не виждам някакъв проблем, оригинално зарядно за бързо зареждане на LG .Купува се преходник за 1лв. и всичко е ОК.

Отправлено с моего LG-H990 через Tapatalk
Цитирай

(2017-09-06, 09:31:54)Chany написа:  Остава варианта, да е за кралството и за това да е с подобно зарядно.
Моят е европейска версия(GBR) и е с обикновенно зарядно.

@rosenrt С lg phone from можеш да провериш за къде е телефона ти.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

(2017-09-06, 14:13:33)rosko73 написа:  Моят е европейска версия(GBR) и е с обикновенно зарядно.

@rosenrt С lg phone from можеш да провериш за къде е телефона ти.

Това програма ли е,сигурно е от Англия явно нашите онлайн магазини пазаруват от там и затова цените им са с 200,400 лв по ниски от останалите

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2017-09-08, 08:08:03)rosenrt написа:  Това програма ли е,сигурно е от Англия явно нашите онлайн магазини пазаруват от там и затова цените им са с 200,400 лв по ниски от останалите
Да приложение е има го в гугъл плей. По имей-я на телефона и ще ти извади инфо за него.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

(2017-09-08, 08:42:22)rosko73 написа:  Да приложение е има го в гугъл плей. По имей-я на телефона и ще ти извади инфо за него.

Нищо не показва,какво трябва да гледам изкарва кога е произведен


Huawei P30 Pro
Цитирай

(2017-09-08, 17:23:12)rosenrt написа:  Нищо не показва,какво трябва да гледам изкарва кога е произведен

Това трябва да ти излезе. Горе в зелено показва  ok, че е оригинален.Най-долу при мен, че е за кралството.  
http://prikachi.com/images.php?images/664/9178664N.png

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Provider ABC като вашия,отдолу пише Provider: EE

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2017-09-08, 21:01:32)rosenrt написа:  Provider ABC като вашия,отдолу пише Provider: EE
https://en.m.wikipedia.org/wiki/EE_Limited

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Предната селфи камера била доста зле и е 5 мп. снима по зле от Леново за 100 лв,сравнение с G5 която беше номер 1 и 8мп. ,като гледам и задната снима по зле от колкото G5 която беше 16мп,би трябвало по новите модели да са с по добри камери а те ги намалят   Bu

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2017-09-09, 01:13:43)rosenrt написа:  Предната селфи камера била доста зле и е 5 мп. снима по зле от Леново за 100 лв,сравнение с G5 която беше номер 1 и 8мп. ,като гледам и задната снима по зле от колкото G5 която беше 16мп,би трябвало по новите модели да са с по добри камери а те ги намалят   Bu

Сравнявайки със стария ми G4,камерите му(G6) наистина са по-зле.Фокуса му е по-бърз,да,но понякога греши в експонацията и цветовете са изкривени

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай

(2017-09-09, 01:13:43)rosenrt написа:  Предната селфи камера била доста зле и е 5 мп. снима по зле от Леново за 100 лв,сравнение с G5 която беше номер 1 и 8мп. ,като гледам и задната снима по зле от колкото G5 която беше 16мп,би трябвало по новите модели да са с по добри камери а те ги намалят   Bu
Предната камера всъщност е доста добра. Но понеже не си ползвал телефона се осланяш сляпо на ревютата Wink. Всички снимат в normal mode, което е кроп от кадъра, тъй като и предната камера е широкоъгълна. Когато снимаш в широкоъгълният режим си снима екстра, получаваш пълната резолюция и широкият ъгъл е удобство. Задната също снима много добре, стъпка надолу е от G4/G5 разбира се заради по-малкият сензор, но въпреки това се държи на ниво. Болежките ми бяха точно тези преди да купя телефона, бях прочел и изгледал всички ревюта, но се оказа че камерите са напълно ОК /ревютата са правени и с бета версии на фърмуера/, а истинският ръчен режим позволява резултати и в непосилни условия за телефон.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

(2017-09-08, 21:43:54)rosko73 написа:  https://en.m.wikipedia.org/wiki/EE_Limited

Мерси,това нещо като британски оператор до колкото разбрах Smile

(2017-09-09, 09:50:05)stenlius написа:  Предната камера всъщност е доста добра. Но понеже не си ползвал телефона се осланяш сляпо на ревютата Wink. Всички снимат в normal mode, което е кроп от кадъра, тъй като и предната камера е широкоъгълна. Когато снимаш в широкоъгълният режим си снима екстра, получаваш пълната резолюция и широкият ъгъл е удобство. Задната също снима много добре, стъпка надолу е от G4/G5 разбира се заради по-малкият сензор, но въпреки това се държи на ниво. Болежките ми бяха точно тези преди да купя телефона, бях прочел и изгледал всички ревюта, но се оказа че камерите са напълно ОК /ревютата са правени и с бета версии на фърмуера/, а истинският ръчен режим позволява резултати и в непосилни условия за телефон.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk


Напротив телефона го ползвам от 2 дни и съм много разочарован нищо че не съм селфи маняк Smile и затова правя сравнение с G5 който ползвах 1 година,G5 правеше снимките кристални с заводски настройки без да пипам нищо,то на предната камера няма ръчни настройки ,за задните камери няма да коментирам те почти нямат разлика,аз снимам на 16:9 така или иначе на 9,7мп. Но предната камера е много зле размазана история.Имам един LG K10 за 200 лв снимат еднакво зле с G6 и са с еднакви предни камери ,снимам на  16:9 - 3,7мп. и на двата. Селфи снимката отблизо също е много зле,но да ви покажа от по отдалечено разстояние .Продадох си G5 ,ако беше в мен щях да ви снимам за да видите разликите реално.


LG G6



[Изображение: gplus723726614.jpg]

[Изображение: gplus1396025173.jpg]

[Изображение: gplus2044323438.jpg]



LG K10


[Изображение: gplus1184742265.jpg]

[Изображение: gplus1297456692.jpg]

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2017-09-04, 19:11:52)anatol06 написа:  Точно @NoMaD няма как да ти го обясни.
Но със сигурност и подробно ще го обясниш на останалите тук.

 
Цитирай

(2017-09-09, 09:54:30)rosenrt написа:  Мерси,това нещо като британски оператор до колкото разбрах Smile


[Изображение: gplus1396025173.jpg]

[Изображение: gplus2044323438.jpg]



LG K10


[Изображение: gplus1184742265.jpg]

[Изображение: gplus1297456692.jpg]
Сензора на предната камера е 4:3 и нормални резултати дава само тогава и в широкоъгълен режим. И не е направена за пейзажи, а за селфита все пак - въпреки 2.2 блендата, пейзажа вероятно е извън DOF полето. Ще ги видя на компютър снимките ти вдругиден, но продължавам да твърдя, че предната камера е напълно ОК.
Имах G4, там беше по-добра при 100% зуум и на Oneplus 3 беше по-добра при 100% зуум, но не виждам смисъл да се гледат тези снимки по-този начин. А даунсайзнати за да се виждат на 24" монитор са екстра.

Sent from my LG-H870DS using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Е аз па мисля, че за селфи си е екстра. Те тука се лигавих и си направих едно селфи.

https://photos.app.goo.gl/THpx8ZAgrCEWavjI2

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай

@rosenrt - прегледах снимките ти на монитора - определено с избора на 16:9 и normal FOV скопяваш камерата, доста са зле и наистина са като на К10. Виж селфито на methtical, ето ти и нещо, което щракнах и аз вчера, камерата си става, особено когато не прави AutoHDR:

[Изображение: 18579536_m.jpg] [Изображение: 18579537_m.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Така...почти месец след като си купих устройството, исках да напиша няколко реда с впечатления...
Като цяло, преди месец,  бях изправен пред избора на нов телефон в по - горния клас. Избор, който не обичам да правя поради ред причини..
Нямах точен бюджет но ми се искаше да не надвишавам психо - границата ми за телефон от 900 - 1000 кинта. Естествено, ако се наложеше, бях склонен да ръсна и 1,5 к за нещо, което си СТРУВА...
Е, другарчета, оказа се, че в моя случай почти НЯМА нищо, което да си струва.

Тук трябва да спомена, че Айфон не бе опция, тъй като имах нужда от смартфон  Wink.

Изискванията ми бяха прости - солидно и качествено направен апарат, "водо и прахоустойчив", възможно най - голям екран в корпус като за 5 - 5,5 инчов телефон (демек малки безели), всякакъв друг тип матрица, различна от Амо, Само, Мамолед и тн. Оледи, никакви извращения като извити, "инфинити" и подобни дисплей, USB - C и сравнително съвременен хардуер.

Марки като Хуауей, Шаоми и подобни не бяха в играта поради различни причини.
HTC, Sony и подобни също - просто не харесвам какво правят към момента. Особено Сони.
Самсунг биха били чудесен избор, ако нямаха отвратителните извити Амоледи...и особените решения като мястото на пръстовия отпечатък в S8 и допълнителния ненужен бутон за Биксби.
Пиксела е със спорен дизайн, безумни пари и практически несъществуващ на пазара в Бг.
Безизходица ебати...
И тогава в полезрението ми попадна LG. По - конкретно G6... Никога не съм имал техен телефон. Имам отлични техни продукти там, където са абсолютен топ производител - монитори и телевизори.

И си казах - това е устройството.
Въпреки полемиките около някой от предишните им модели и съответните чести дефекти с тях, се хвърлих в играта.
Намерих черния вариант с две карти за "скромната" сума от 850 кинта.
И не съжалявам и за минута.
Разкошен телефон. Покри почти всичките ми изисквания - супер солидно и качествено направен, компактен за това, което предлага и най - важното правилен екран.
Е, има и "недостатъци". Като Бутона за включване/изключване, комбиниран с пръстовия отпечатък примерно...предпочитам ги отделно.
Но това са дребни неща, или по - скоро неща, с които да се свикне.

Няма да разтягам още локуми, само ще кажа, че съм изключително доволен от избора си. Машината е разкошна. Бърза, приятна за работа, добра камера и с отличен живот на батерията.
Дано ми служи достатъчно време.

Storstark

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling.
[-] 1 потребител изказва благодарност на expected за това мнение:
  • Chany
Цитирай

Дали си заслужава моделчето за 550лв към онлайн магазин, без оскъпяване? До днес е промоцията.
Цитирай

(2018-10-12, 20:03:53)aladin написа:  Дали си заслужава моделчето за 550лв към онлайн магазин, без оскъпяване? До днес е промоцията.

Да.

SM-N9000 > SM-N960F/DS > SM-N975F/DS > SM-N986B > SM-N975U1>SM-S918B/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)