Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G6 представен на 26.02.2017
#26

На P9 камерата не може да се сравни дори с на LG G4, а На G5 е малко по-добра, без да броим широкоъгълната. За дизайна съм съгласен, но какво общо има дизайна на G5 с този на P9 в темата за G6, който все още е с неизвестен дизайн? И да кажете, че G5 снима много по-зле от S7 Edge, това вече е несериозно. Ако един любител фотограф хване двата телефона (G5 и S7 Edge) ще направи много по-добри снимки с G5, особено нощно време. За справка, минете и разгледайте темите в G4 раздела и тази в общи приказки - най-добрите снимки са от G4.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#27

@vargala навсякъде пише, че Samsung Galaxy S7/S7 Edge са най-добрите във всеки 1 аспект, а за камерата да твърдиш, че LG G5 снима по-добре, няма смисъл.
Off Topic и това не го пиша, за да се заяждам, просто където съм прочел така пише.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#28

Е вие тука сте се хванали върли фенове, да спорите S7 или G5 е по-добрият телефон! G4 снимал по-хубаво от еди кое си, S7 бил най-добрия найдобър....ай стига бе... Cool Tongue Lol
А примерно на мен, и двата не ми харесват. И да го кажем така, самите марки въобще не ми харесват... Wink Visslar

За много години момчета, живи и здрави! Тайничко се надявам, че G6 ще изненада публиката. И то приятно. И крайно време е, да започнат да свалят(нормализират) цените, а тъкмо този модел е подходящ да повлече крак...
Цитирай
#29

На мен пък повече ми харесват снимките от g5. 100 пъти ги сравнявах и при цена с 30% по скъп самсунг и отвратителен сервиз предпочитам LG. Това все пак е телефон не дслр. И след 2 години ще мъркаме че вече е слаб.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#30

(2017-01-04, 09:48:36)hazART написа:  @vargala навсякъде пише, че Samsung Galaxy S7/S7 Edge са най-добрите във всеки 1 аспект, а за камерата да твърдиш, че LG G5 снима по-добре, няма смисъл.
Off Topic и това не го пиша, за да се заяждам, просто където съм прочел така пише.
Не твърдя, че G5 снима по-добре, казвам само, че ако са в ръцете на човек, който поне малко разбира от фотография, с G5 ще направи по-добри снимки. В автоматичен режим G5 снима по-добре в едни ситуации, S7 Edge в други. 4 са телефоните с 30 секундно забавяне на затвора на камерата: G4, V10, G5 и V20, други не са ми известни с повече от 15 секундно забавяне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Тука всеки май е на принципа, моето е най-хубаво....защото е мое. Всеки има право на избор, един модел е по-добър в едно, друг в друго, на мен примерно LG G4 е по-добър от недоразумението LG G5 във всяко едно отношение, но мога ли да ангажирам с мнението си хората притежаващи G5...не. А клипове за кой е по по най...стотици, ако се разровите от десет клипа ще има десет различни победители. Ползвайте си телефоните със здраве и без аварии и ви пожелавам една много успешна годинаSmile
Цитирай
#32

(2017-01-04, 09:48:36)hazART написа:  @vargala навсякъде пише, че Samsung Galaxy S7/S7 Edge са най-добрите във всеки 1 аспект, а за камерата да твърдиш, че LG G5 снима по-добре, няма смисъл.
Off Topic и това не го пиша, за да се заяждам, просто където съм прочел така пише.

Колега и аз мога да напиша много неща, както и съм писал, НО няма, разбирай не съществува устройство от какво да е естество (не само телефон) което да е най - добро във всеки един аспект. Същото е и с хората. Едни са добри спортисти, други математици, трети педагози ... Всеки е по добър от другия в даден аспект, както и всеки има конкретни нужди които се покриват от дадено устройство. Не пречи някои да комбинират, но няма как да се комбинира всичко ...
@vargala правилно казва в едни ситуации едно, в други друго ... В този форум се пусна един тест за сравнение на камерите на S7, Pixel ... е разгледай снимките да видиш какви изцепки на автоматиките има при някои условия. Снимката на знака и сградата зад него на S7  сякаш е правена с най долнопробната камера която може да съществува ... сградата е като анимационна, което е срамно за устройство от този клас, НО се случва с всяко, правено е от хора и софтуера е писан от хора ... така, че не е болка за умиране предвид останалите му предимства ... Да съотношението предимства/недостатъци ... важно нещо е  Big Grin
И с G4/5 също има изцепки в други условия, с Р9 в трети условия, когато пък S7  се справя по -добре ... 
Бързото фокусиране в една димнамична снимка е огромен плюс, но пък и един 30 сек затвор и голямо исо могат да бъдат предимство в една нощна снимка. Тук S7 разполага със скромните 10 сек, за разлика от Р9 и G4/5 които ходят до 30 сек и исо 3200 ... 
Ще кажеш S7 оптиката му е светла с бленда f1,7 ... OK на G4 e f1.8 ама има 3 пъти по-дълга скорост на затвора ... 
Та разгледай снимките правени с G4 както препоръчва колегата и пак сляпо вярвай на написаното ... спора е безсмислен в тази насока, понеже всяко от устройствата има своите предимства в дадената ситуация и не може да се каже това е по добро или онова. Въпрос на нужди, ситуации ... и аспекти, отделни и конкретни ... 
Samsung Galaxy S7/S7 Edge са най-добрите в много аспекти, но в някои аспекти и ситуации има и по добри. 
Живи и здрави.
Цитирай
#33

Аз лично бих се изкефил на г6 да му сложат наистина як даисплей, и камера... в г5 не бях доволен и от двете... реално преминах от хуавей п9 към лг г5 и който каквото иска да си говори, но нито камерата нито дисплея са по-добри... бях супер разочарован... единственото хубаво е SD820ката... никога не съм робувал на марки за мен е важно качеството и функциолността на едно устройство, именно и за това съм притежавал доста флагмани и изводите си ги правя от личен опит и наблюдения, а не от разни платени ревюта в нета.. и ми е много странно, когато хора който минали през 2-3 телефона послените 3-4 години или са ползвали само ЛГ-та и са попали други телефони само докато са чакали на опшка в оператора да си платят сметката ми обясняват как самсунг не стували или пък хуавей колко обикновенни били ... и мога да ви заявя и ако някой иска мога и да докажа, че  от последните флагмани на лг самсунг и хуавей лг-то е най зле от към дизайн камера дисплей ако ще и 0.1 да му е блендата и 2 часа време на затвора да има пак не може да направи нощна снимка като другите два модела, защото големината на пиксела му е малка (пробвал съм и горе долу разбирам от тези настройки) ... супер безличен телефон без душа, махнах го с кеф... надявам се с лг г6 корейците наистина да направят нещо добро, бих го тествал, но съм леко скептично настроен..
Цитирай
#34

Всички се хващате за камерата и дизайна. Какво му е на дизайна? Изтървах моя на моста в Етъра оня ден нищо му няма. С обикновен силиконов калъф съм и фабричната лепенка. Ако беше с7 и не дай Боже едж ще щях да скоча от въпросния мост. За камерата, ТОВА не е фотоапарат!!! Снима повече от прилично и пак повтарям не виждам огромна разлика между самс лг или 7+ или р9. Но цената.... С доста по надолу от другите. Даже взех 3-то лг за подарък на жената. Като свършат договорите след 2 години ще видим какво ще купя. Повтарян не слугувам на марки. От 2007 съм с ябълка и беше номер едно да номер 6. Обаче 3 години един и същи дизаин моля. Другата година пак същото ..обаче ще има и номер 8 ьа снобите. Дизайнер съм по душа и от 2007 искам телефон само дисплей. Но печалбата е преди всичко.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#35

От LG са потвърдили, че G6 няма да е модулен. Този слух се носеше отдавна, но сега е потвърден от шефа на мобилната дивизия. В G6 ще се концентрират върху дизайна и ползваемостта.

На всеки тип екран си има почитатели, но дори и китайските марки минаха на OLED. Ако LG останат на LCD, това ще им изиграе лоша шега, ососбено след слуховете, че дори Ябълката минават на OLED. Мобилното подразделение на LG е на една от най-големите загуби в историята си. Та определено им трябва нещо, което да се хареса на потребителите. Спряганата цена за флагмана е $500-$600, което подсказва, че няма да очакваме кой знае какви иновации, в това число и по отношение на дизайна. Разбирам го като тънки рамки, при това не само отстрани.

Февруари месец ще стане ясно, ако не отложат представянето.
Цитирай
#36

Някъде четох, че производствените разходи ще са с около 20% по-ниски в сравнение с G5, тъй като модулния дизайн излизал по-скъпо за изработка. Тъй, че цената би трябвало да е същата като на G5 - 500-600 $ за отключен телефон , но ще видим.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#37

(2017-01-05, 12:23:28)kayovas написа:  Мобилното подразделение на LG е на една от най-големите загуби в историята си. 

Е кое не. Те през 2016 свършиха един милион глупости. Първо G5, чиято експериментаторска натура оценявам, е.... well пълен провал. Единственото хубаво нещо в тоя телефон е камерата - всичко останало си личи как са нямали време да го доизкусурят. Дори така наречения метал, с който е направен телефона не е точно метал, но въпреки това все още се рекламира като такъв. Относно модулите.... за мен не се разбра дали има потенциал в тая идея. Първо че изработката и цялостната реализация на система при G5 е пълна катастрофа (да трябва да си махна батерията, за да си сложа дръжка за камерата хахахаххахахааха), второ че самите LG така и не си направиха труда да пуснат на пазара читав модул - двата пуснати с G5 са меко казано трагедия.
След това приближаваме към втората половина на 2016, в която LG пуснаха един изключително добър модел - V20, но решиха, че няма нужда да го продават световно, ами само на определени пазари щото видиш ли, са цъфнали и вързали. Просто информативно - по последни данни, има повече активни Note 7-ци отколкото V20-ки и до ден днешен, което много сериозно трябва да им говори на LG.

Та да... определено не мога да се учудя че са на загуба. През 2016та наистина нищо смислено не свършиха. Хм... те реално от G2 до сега май са на това дереже.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#38

V20 ако го имаше в България взимах го. В olx има вносни от Англия, но нещо не ми се рискува. Нали по едно време се говореше, че ще го внесат в Европа, ама като го пуснат когато излязат новите модели няма да е същото.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#39

(2017-01-04, 20:51:05)g1kata написа:  ... ако ще и 0.1 да му е блендата и 2 часа време на затвора да има пак не може да направи нощна снимка като другите два модела, защото големината на пиксела му е малка (пробвал съм и горе долу разбирам от тези настройки) ... супер безличен телефон без душа...

Колега при тази бленда и затвор и с най-микроскопичната матрица да е пак ще влезе достатъчно светлина, за да стане прекрасна снимка ... Претенции да разбираме имаме уж ... Така като си ги чекаме и казваме на черното бяло ...
Всеки си има предимствата (и S7 и Р9 и G5), както и своята душа ... това, че не я откриваме, не означава, че я няма, а че не я откриваме ...
Цитирай
#40

(2017-01-07, 21:22:25)Marto.g написа:  V20 ако го имаше в България взимах го. В olx има вносни от Англия, но нещо не ми се рискува. Нали по едно време се говореше, че ще го внесат в Европа, ама като го пуснат когато излязат новите модели няма да е същото.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Е колега, отдавна вече е на пазара, но е пълна пръчка човек. Дръж си самсунга, че с този gold star, само ядове ще бебешки.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Хора, навсякъде по света са го казали, че за момента две са марките самсунг и ай фон в частност s7 edge, 7s plus. Що спорите за глупости и очаквате от вече изпадналите корейци Lg нещо да направят. Само в телевизорите ги бива.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

Не е вярно.
Дори и телевизори не могат да правят.
Поне не, като Самсунг, които са близо до съвършенството във всички области. Ей толкованка не им достига.
Колега, четеш ли това, което пишеш?
По темата :
Ако представят някое извращение, като посоченото по - горе, отново ще докажат, че в маркетингово отношение, LG са идиоти.
А ако го представят сега и го пуснат в продажба юни месец ще избият рибата.
Никога дръпнаха напред с телефон с малки рамки и добра батерия, по - добра от на другите. Защо не продължиха в този дух, не знам.
Това, което трябва да се представи е водоустойчив телефон с голяма батерия, малки рамки и стилен дизайн. Без иновации. Без експерименти.
Американизираният потребител не иска новости, той иска все по - големи цифри в спецификациите.
Иначе протяга ръце наред, ходи патраво и повтаря Samsung, Apple...


Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#42

(2017-01-08, 10:25:05)jorrddan написа:  Не е вярно.
Дори и телевизори не могат да правят.
Поне не, като Самсунг, които са близо до съвършенството във всички области. Ей толкованка не им достига.
Колега, четеш ли това, което пишеш?
По темата :
Ако представят някое извращение, като посоченото по - горе, отново ще докажат, че в маркетингово отношение, LG са идиоти.
А ако го представят сега и го пуснат в продажба юни месец ще избият рибата.
Никога дръпнаха напред с телефон с малки рамки и добра батерия, по - добра от на другите. Защо не продължиха в този дух, не знам.
Това, което трябва да се представи е водоустойчив телефон с голяма батерия, малки рамки и стилен дизайн. Без иновации. Без експерименти.
Американизираният потребител не иска новости, той иска все по - големи цифри в спецификациите.
Иначе протяга ръце наред, ходи патраво и повтаря Samsung, Apple...


Изпратено с пощенски гълъб
Виждайки в профила ти какво ползваш и поради ясните ти пристрастия към lg не виждам смисъл за спор. Ще отрече, че самсунг направиха почти перфектния смарт със серията си s7. А сега са запланувани да се пуснат на пазара 20 мил. броят. за първата седмица само...
[Изображение: 478ffa36d8b47359013e287e41f0c38c.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#43

G3 беше много сполучлив телефон както и g2, аз имах g3 и ми беше първата различна от samsung марка , и надмина очакванията с които го взимах.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#44

А защо не се върна отново на lg като гледам си минал в правилната посока и то с правилния модел s7 самсунг

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#45

Няма правилна и неправилна посока, нито правилен и неправилен модел ... Има модели които покриват нуждите ми и такива които не ги покриват ... Останалото е фирмена политика и точно правилната според твоята камбанария никак не ми харесва ... свободата ... салама ...
Цитирай
#46

Еми ние идиотите все още вярваме на лг. Какво да направиш. Лично не бих взел с7 лагав и безличен дизаин. Рамката на качерата не е мръднала от 5 години. Архаичен дизаин скъп и проблемен. Поне лг са по евтини и по нищо не отстъпват на самсунг. Ама вие си знаете. Парите са ваши.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#47

(2017-01-08, 13:38:51)Marto.g написа:  G3 беше много сполучлив телефон както и g2, аз имах g3 и ми беше първата различна от samsung марка , и надмина очакванията с които го взимах.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

G3 не беше лош модел, като изключим милионите хардуерни проблеми които го сполетяха. И точно това е проблема на LG - от нема и къде ще земат да пуснат някакъв читав модел и той ще е с 1001 хардуерни проблема.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#48

Имаше, моя в сервиза ми го замениха с нов, защото трябваше да се смени всичко вътре нещо споменаха за процесора.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

(2017-01-08, 14:21:00)smiley написа:  G3 не беше лош модел, като изключим милионите хардуерни проблеми които го сполетяха. И точно това е проблема на LG - от нема и къде ще земат да пуснат някакъв читав модел и той ще е с 1001 хардуерни проблема.
Би ли споделил кой са му милионите хардуерани проблеми или бъркаш модела?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#50

@vader не е нужно да хейтваш, къде видя лагав, грозен и т.н., и на мене не ми харесва недоразумениято LG G5 и пари да ми дават да го взема няма да го взема, ама не хейтвам LG за щяло и за нещяло.
@ganchev милиони не са, но жълтите петна, пукащите се лайсни и още 1, 2 проблема малко ли са?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)