Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G6 представен на 26.02.2017
#51

Единственият сериозен проблем на Г3 са пукащите се лайсни .Да има жълти петна ,но са много малко сравнен с Г2 примерно ,където този проблем там е основен.И за мен точно Г3 е най-малко проблемен за разлика от Г2 и Г4 примерно.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
Аксесоари
#52

Хаха жълти петна, пукащи се лайсни и още 1,2 проблема ... И с кой няма проблеми колега. Кажи и си го взимам веднага. Правилния S7 ли? Прегледай му раздела. Там не петна ами целия екран пожълтява при някои ... оп чакай то това не е проблем а фючър ... Adaptive display му викали, лилавеенето при Always On Display и то фючър ... Преди това LTE sindrom ... пък изгорелите пиксели са на черни петна ... те така колега в едни телефони има бъгове в други It's not a bug, it's a feature ... На кой как му изнася, а факта е, че всичките са един дол дренки и е само въпрос на вкус кой ще избереш. Инак и на мене не ми харесва недоразумението LG G5, въпреки, че ползвам LG в момента. То това си е до вкус и възприятия ...
Цитирай
#53

На всеки може да се намери кусур, ти още малко ще кажеш, че LG нямат проблеми, а Samsung са пълни с проблеми, а и виж продажбите на LG и продажбите на Samsung и виж LG за кой пореден път са на загуба и виж Samsung за кой пореден път са на печалба, не хейтвам LG просто казвам истината. Wink Cool

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#54

Хах истината ... ама тя истината има много страни и зависи от гледната точка ... Не колега не казвам че лг нямат проблеми, а казвам, че всички имат проблеми ... Въпрос на избор и късмет е какви ще са ти проблемите ... Например g1kata драскаше на предната страница в тази тема как не му харесало бездушното Г5 и отиди си взе С7 с ръб и душа, ама миналия месец му го сменяха заради "безпроблемните" екрани при С7 ръб ... пък може и заради душата да е било ... Не разбирам от тези душевни работи аз. За мен е въпрос на избор и шанс ...
Продажбите на самсунг е нормално да са по добре по ред причини, както и лг да са на загуба с тези недоразумения и този маркетинг, пък напоследък се оказва, че маркетинга е по важен за печалбите от колкото продаваните продукти ... та и това не е голям критерий колко ти е добро устройството ...
И аз ти казвам истината, че всички са маскари ... от теб зависи само кои маскари ще избереш. Правилото важи за телефони, коли, телевизори, и т.н. дори за политици ...
Цитирай
#55

G3 като цяло беше супер готин модел, проблемът с лайсните беше масов, но беше признат и обслужван гаранционно. Нс мен ми смениха целия преден панел за две микроскопични пукнатинки без хън-мън, и после не се появиха други. За мен основният проблем му беше батерията. 3000 mah за 5.5 " quad hd дисплей са малко, харчеше ток като ламя, затова и го смених. Иначе и аз съм на мнение, че трябва да заложат на сигурно - добра батерия, мощен хардуер, full hd екран, и стилен дизайн без някакви опити за иновации. Топлата вода едва ли ще я открият с някакви модули и т.н. Аз лично не искам да човъркам и да сменям модули, искам здрав, монолитен и красив смартфон с добра батерия.

Изпратено от моят D6633 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#56

(2017-01-08, 15:08:27)ganchev написа:  Би ли споделил кой са му милионите хардуерани проблеми или бъркаш модела?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Пукащи се лайсни, жълти петна по дисплея и ако не се лъжа горящо дъно? Rolleyes (за последното наистина може и да бъркам модела вече)

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#57

Интересно, от батерията нямах оплаквания, като аз дисплея ми е винаги на 100 яркост и повечето неща правех през него. Е, не е като g2, но.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

Bodonance моята 7ца я взех с дефект умишлено, защото беше много на оферта и искам да отбележа че е много вероятно да я сменя с лг г6 ако искарат добър дисплей и камера,  също чакам и асус 3 зум.. сменям си телефоните през няколко месеца ( мисля че съм леко болен на тематата..) но не робувам на марки, търся функционалност, не ми пука дали е лг или самсунг, или хуавей.. ако ще и мейзу да е... не съм фен на нито една марка всичките имат косури... коментарите ги правя на база експлатация, наблюдения и най-важното лични изисквания.. всеки има своя ценностна система и желания, затова и не споря когато някой не е съгласен с мен...
Цитирай
#59

Именно колега взел си го с дефект, т.е. и той не е имунизиран срещу дефекти нали така?
Колкото до личните изисквания ... те са като дупето ... всеки ги има. Въз основа на тях правим избора си по правилото в предния ми пост ...
Така като гледам Г6 според слуховете отново няма да е моя телефон ... Нека излезе да го видим ...
Цитирай
#60

Може пък да изненадат с голям дисплей в малко тяло.Дано да е така..
Цитирай
#61

Що пък да е изненада? G4 е с много добър дизайн и въпреки, че моя два пъти е влизал в сервиз, мога да твърдя, че е едно страхотно устройство, работи много бързо и има страхотни камери. И предна и задна.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#62

Защо ли ? Защото като погледна G3, а после G5 и като видя колко пълнеж има долу и горе (точно 2 пъти повече от на G3) и ми става лошо.А и последно време рендърите много често се оказват финалното устройство, а този на първа страница е с доста лошо съотношение екран - тяло..
Цитирай
#63

С нетърпение го очаквам. Почти 2 години бях с G2, след него нищо не ме грабна от G серията. В момента съм с V10 и засега не му намирам алтернатива. Толкова много свикнах с бутоните на гърба. Жалко че ги махнаха от G серията. Дано се окажат верни слуховете за 5.7 инчовият дисплей. Ако запазят инфрачервеният порт, ботнат 4к батерия и едни 128гб много ще се замисля.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#64

5.7'' и 4к батерия едва ли, но 5.5'' и 3500+mah би било добре Smile
Цитирай
#65

Дисплея със сигорност ще е 5.7 QHD+ 1440x2880 в съотношение 9:18. LG са го потвърдили, че този дисплей ще бъде използван в следващия им флагман.
Ще бъде с по-тънки рамки и водоостойчив. За батерията обаче нищо не се знае. Очаквам да е поне 3400 MAh и това може да е следващия ми телефон.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#66

За камерата нищо не се казва, дали ще е същата като при G4 и G5

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#67

Рендърите говорят за двойна камера. Значи...най-вероятно няма да са същите.
Цитирай
#68

@GH0STFACE В G5 също е двойна камерата Smile

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай
#69

[Изображение: dvBlAVf.jpg]
Как би изглеждал екранът на G6 в сравнение с популярното съотношение 9:16 .
Цитирай
#70

На този етап да не сложат двойна камера си е downgrade. Почти сигурно ще е двойна. V20 и G5 са с двойни, а и вече сякаш се налга като стандарт (разбира се подлежи на промени).

Дисплея ще е малко дълъг и тесен спрямо популярния размер за 5.7". Според мен е ок, поне на картинки Smile .


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#71

Чудя се какво ли искат да ни подскажат с това "да заснемем всичко"? Може би широкоъгална камера с по-голям градус. Иначе това е добре за мен, че ще е по-тесен дисплея и самото устройство, защото докато свикна с V10, 1 месец ме болеше ръката като го държа дълго. С G3 нямах такива оплаквания и ми стоеше супер добре в ръката.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#72

Според мен системата ще е същата - две камери основна и широкоъгълна, като най-вероятно ще са с малко по-добри параметри, иначе това с дисплея не ми харесва много... по тесния дисплей ще стои по-удобно в ръката но пък ще намали размера на снимките и видеата примерно когато се цъка във фейса..
Цитирай
#73

Ще извинявате, ако някой го е постнал, но не го видях
https://youtu.be/wr-N5cZBcl0
Като гледах, хората искат същото, което и аз.
Очертава се интересна година, само дано не са ми много високи очакванията

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#74

Процесорът дали ще е SD835?

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#75

Най-вероятно да. Ако не е, ще имат по-слаби продажби и от G5.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)