Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G6 представен на 26.02.2017

Ето какво чета в сайта citytel:
[Изображение: g6_review_22.jpg]

"Дизанът на LG G6 H870 е с леко заоблени ъгли и това не е случайна приумица на компанията. С леките извивки, смартфонът е по-защитен отколкото, ако беше с ръбове. И всичко това е защитено с IP68 сертификат за защита от прах и вода. Прекрасно е."

В британския сайт на Mirror пък четем,че G6 е първият в света телефон с "FULL EDGE TO EDGE" екран!
Което не е вярно, вторият е...ако изобщо е FULL EDGE TO EDGE обаче.
Поразрових се малко, но информацията засега е доста оскъдна. Все пак разбрах,че FULL EDGE TO EGDE е последен писък на технологиите и стъпка напред от смартфоните с обикновени извити краища от двете страни ,каквито за първи път в света са представени и показани, както всички знаят, от Xiaomi и LG, като LG обаче така и не пуснаха телефон с извити краища на пазара и това се отдаде на Xiaomi. Но ето,че идва и следващата стъпка-FULL EDGE TO EDGE. Тук пръв в света с такъв екран не е G6, a е моделът Nubia Z11, G6 е след него. Но същото вече са обещали и още 2 компании след LG-Samsung и Apple,които също ще представят новите си телефони с тази технология. Флагманите S8 и iPhone 8 със сигурност ще са с такъв екран.

Ето едно видео , за да се види какво точно е FULL EDGE TO EDGE технологията. Наистина уникална работа!
Само,че след всичко написано ми идва да задам един логичен въпрос-защо в ревютата не виждам демонстрация на подобни екранни "екстри" в G6  Lol
Или ги няма, или хората не предполагат,че може да прокарат пръсти по черната линия около екрана и да си действат ,както предполага Full Edge To Edge?
Изобщо не знам кое от двете е... Smile

Цитирай
Аксесоари

Старите материали, неоправдана висока цена, труден е за ремонт, може да има и жълти петна, това за различните страни, различни екстри, и безплатно да ми го дават няма да го взема, освен да го взема и да го продам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-03-18, 16:35:15)hazART написа:  Старите материали, неоправдана висока цена, труден е за ремонт, може да има и жълти петна, това за различните страни, различни екстри, и безплатно да ми го дават няма да го взема, освен да го взема и да го продам.

Е щом дори и безплатно няма да го вземеш не виждам защо тогава продължаваш да четеш и пишеш в темата!
Половината ти доводи са само догатки нали знаеш? Само цената е факт.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Казах, че може да го взема и да го продам, ако ми го дадът безплатно.
И защо да не пиша в темата, да не би само на мене да ми нехаресва какво са направили от LG, ти да не се засягаш?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Не не се засягам и аз не го харесвам, но не влизам по един път на ден да го пиша и още куп предполагаеми дефекти да му измислям както правиш ти.
Форума си има правила и едно от тях се отнася за спама, ако не си го прочел ти препоръчвам да го направиш.
Просто като пишеш нещо трябва да го подкрепиш с факти, колегата горе даде клипче в което ''инжинера'' не знаеше как да разглоби диплея и ти вендага заключи ''труден за ремонт'', а клипчето което дадох аз защо не погледна или четеш избирателно?
Кой телефон ще е лесен за ремонт, Галакси С8 ли, ооо повярвай той ще е много по труден и ремонта ще е доста по скъп, но не съм влязъл в темата му да спамя Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай

Все още не се е заговорило относно дефекти на модела, надявам се да няма жълти , зелени, розови слончета, петна, точки и каквото там още имат тия екрани. Надали е приятно на тия пари - дефекти.
Цитирай

Още е рано да се говори за дефекти. Дано и да няма.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Дано изобщо няма такива, аман вече, чакам да доживея недефектен модел. Не ги тестват ли , к'во...

Аз такова чувство имам като видя модел с повече от 1 дефект, особено пък на екрана - че никой не ги тества, въпреки, че уж е така.

То не са гасения, пиксели, жълти петна, розови точки по камери не знам си какво...

Дано тая година и без това ще са скъпи, поне да са недефектни.
Цитирай

Колеги като чакате модели без дефекти се ориентирайте към HTC , a относно LG G 6 на мен лично ми харесва визуално повече от  рендърите на S8
Цитирай

Цитат:Дано тая година и без това ще са скъпи, поне да са недефектни.
Да, щото 1000 лв. които дадох за Г4 не са много, а се оказа дефектeн по всички направления... Big Grin
И на мен дизайна на Г6 ми харесва повече от на S8.
Цитирай

То какъв дизайн има при S8, досега от видяното - разпънат екран по целия преден панел, само две "ленти" отдолу и отгоре. Това си е жив екран, не дизайн. G6 е далеч по-красив. Поне това, за сметка на по-стария хардуер.
Цитирай

LG G6 vs iPhone 7 Plus vs OP 3T

https://youtu.be/8JoPC8UsE0w



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

Айфонът много бързо зарежда игрите. Преди време ползвах 6 с иОС 10, дори и той ги зареждаше бързо, а е стар. 1+3т тръгна да навакса, но не успя.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

(2017-03-20, 10:50:24)badzanga написа:  Колеги като чакате модели без дефекти се ориентирайте към HTC , a относно LG G 6 на мен лично ми харесва визуално повече от  рендърите на S8
Не че нещо но това за HTC беше майтап нали? И всички имат дефекти, без значение марка и модел, точно HTC и LG последните години са с най много дефекти, разни китайци умират също, а самсунг един модел даже избухва. Има и други модели дето горят и избухват. А това за HTC беше наистина забавно Wink

Sent from my LG-D802
Цитирай

Съвършенството е в Sony Big Grin (не се сдържах, Оф топик)
Цитирай

Хора както и да го мислите техника без дефекти няма каквато и техника да вземете с малко повече електроника и се почва с дефектите. Така че няма какво да се говори HTC с модела 10 имаха какви ли не софт дефекти за хардуерни не съм се зачитал.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

Предните коментари всички се оплакваха че G6 имал само 4GB RAM, а Samsung S8 щял да е с 6GB RAM.
Но сега кво стана и той е 4GB RAM което е напълно достатъчно за всичко.
Лично аз бих направил ъпгрейд от сегашния ми G3 към G6, само да падне цената под 1000 лева.

POCO X4 GT (256GB) > Android 13 > MIUI 14


Цитирай

Ахааа да падне цената под 1000 лв. Ключово е цената, ама хората не четат. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

И от ръководството на LG не е зле да почетат. Всъщност, ключов е оборота. А от цената зависи какъв ще бъде той Smile
Цитирай

(2017-03-31, 11:34:46)greensmoke7777 написа:  Аз бях баннат 2 седмици, защото 1 месец преди да се появи S8 си позволих да напиша същите неща, от които в момента недоволстват дори самите почитатели на марката и също ги пишат! Да живее БКП и Ленин-заключвайте темите и банвайте всички!
Offtopic Не, ти беше баннат зарадо тези си думи - "Хахаааа, мачкам ли ви ,чалгари Lol". Да цитирам ли още или си спомняш мнението?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Кога се очаква да се продава в БГ?
Цитирай

Тая тема нещо замря от както показаха новите галаксита Big Grin.Кога започват продажбите в БГ?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

За USA обявената дата е 7-ми Април, за Европа не се чува нищо конкретно, би трябвало да е до края на месеца.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

При все, че беше бързане да се представи модела, за да се изпревари s8, а реално може да се окаже, че ще го пуснат след тях на пазара.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

И аз това си мислех. Голямото бързане, ала бала... и накрая ще излезе заедно със С8.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)