Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G6 представен на 26.02.2017

Аз и от SD 808 съм доволен.
Телефонът в този вид е много красив! Нищо общо с оня в грозния кейс. И аз не искам извити дисплеи!

Tapatalk with LG G4
Цитирай
Аксесоари

Чак сега видях снимката. Страшно много ми прилича на ZUK Edge, но телефона е супер красив, поне това, което се вижда. Относно извитите стъкла - и аз съм във вашия клуб. Нито извитите стъкла ми харесват, нито тая пародия 2.5D, но за жалост 2-рото вече се наложи като стандарт.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

LG G6 може би няма да използва Snapdragon 835 : http://www.mobilebulgaria.com/news/39491...1%83%D1%85

 
Цитирай

Мен това изобщо не би ме сбъркало, ако видя по-добра камера от тази на моя Г4. Както казах и с 808 работата ми е безпроблемна.
Цитирай

Да, и аз прочетох, че LG G6 сигурно няма да е с Snapdragon 835, защото Samsung са изкупили партидата,  но LG могат да се сърдят само на себе си за това.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Това няма никакво значение. Освен за Антуту. Които пък са платени ментраджии. Ако извадят красиво и балансирано устройство, 99% от юзърите които хал хабер си нямат от 821/835, ще го купуват заради визията и усещането. Щото аман от лъскавина и заобляне!!
Цитирай

Горе долу съм съгласен, но с други очи ще се гледа, ако ще е с Snapdragon 835. Малко е тъпо LG G6 с миналогодишен процесор, уж нов модел при това флагман.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ама за процесора знаем аз и ти. А на улицата?
Германци, Американци, Англичани...знаят ли.
Може да стане много успешен, ако е красив, с голяма батерия, качествен, снима отлично, дизайна е семпъл...
Да видим.
Цитирай

Ето още една предполагаема снимка на G6.

[Изображение: IMG_0609JPGOa8oHkD_thumb.jpg]


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

А дано тоя път да не се изложат, ако всичко е както трябва процесора, може и да се преглътне Big Grin
От рендера тоя път в цял размер :Big Grin ако ще е това телефона, значи ще е готин. Cool

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

https://www.facebook.com/nixanbal/photos...=3&theater

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
Цитирай

Това с процесорите сме го коментирали и преди... ако не се сложи последен модел процесор, ще се разчуе и ще се отрази негативно на LG, които и без това не се справят като хората. Най-малкото в ревютата ще им налеят яко храна.
Реално, да.... 821 е съвсем приличен SoC и няма какво да го затормози. Това не променя факта, че във флагменскоро си устройство няма да слагат последен модел процесор (причината не я дискутираме в момента).

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

[Изображение: LG-G6-Leak-801998.jpg]

http://www.express.co.uk/life-style/scie...ate-Photos


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Прилича на нагризана ябълка, баси...

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

(2017-01-24, 22:02:30)Gamma написа:  Прилича на нагризана ябълка, баси...
Дам колега правоъгълен е. Най вече по кръглия бутон под екрана и по нагризаната ябълка на гърба прилича ... Другия ще е триъгълен за да не прилича.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Цялата снимка е доразвита. Не можем да сме сигурни, че това ще е телефонът.

"This image is created from the official picture leaked by @verge"
https://twitter.com/VenyaGeskin1/status/...50/photo/1
Цитирай

(2017-01-24, 22:02:30)Gamma написа:  Прилича на нагризана ябълка, баси...

М да... 1:1 са. Малък екран в голямо тяло с огромни безели. Логото на LG долу. Заоблените ъгли. Направо не знам как хората ще ги различават. 
Понякога пишете колко да не заспите май.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Пишем каквото мислим. Wink
Заоблените ъгли и заоблената рамка. Оставете дисплея и логото. Това ли можаха да измислят от LG? Силует като на Айфон?

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай

Значи заради заоблените ъгли и заоблената рамка прилича на айфон? Бреееей, че то тогава 90% от новите смартфони са копия на айфон бе (:
Това че телефона буквално няма нищо общо с който и да е епълски продукт явно няма значение, щом е със заоблени ъгли.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Ако ще е това на снимката - да, не е лош телефона, но някак безличен ми изглежда. Няма нищо във външния му вид, което да го откроява, както навремето G2 и G3 примерно.

Изпратено от моят D6633 с помощта на Tapatalk
Цитирай

В този вид телефонът е страхотен като визия.
Какво общо има с айфон ми е непонятно.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

На рендера изглежда супер стилен и готин.Дано наистина е това.Стилно и семпло.Никакви смотани заигравки по дизайна отпред не се виждат.Колко до процесора...мисля,че @smiley е много прав.Никой не казва,че 821 е лош,но не е "най-новия".Колкото и да не ви се вярва,вече хората знаят за какво става въпрос.Почти във всяка статия се споменава и натъртва едва ли не какъв точно ще бъде SoC-a.Има заблудени типове,които няма да си го купят защото е със 821 примерно.Ми то на мен и 810 ми е перфектен..даже презадоволитено..ама не е най-новия!Факт!Дано ако не е със 835,то поне цената да е поносима,макар че не знам какво поносимо има във една цена от 1000 лв. и нагоре за телефон..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Това от рендера ако излезе на пазара реално ще е голям хит Smile дизайна е супер!

Samsung Galaxy Note 4 White / LG G4 / Huawei P Smart Z
Цитирай

[Изображение: The-latest-leaked-photo-of-the-LG-G6.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Много повече ми харесва от видяното в темата за S8!

Tapatalk with LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)