Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с менюто на леново йога таб 3
#1

взех си нов таблет , след като го включих почна да се актуализира и след рестарта ми излезе гоогле менюто първата стъпка беше да избера език , втората да избера интернет точка за достъп , третата беше да въведа името и паролата си  за гоогле акаунта ми . .....направих го можеби повече от 20 пъти и всеки път след като ми приемеше паролата ми даваше съобщение да вляза с друго устройство ....влизах и през лап топа и през телефона пращах си кодове за достъп но профила ми така и не може да приеме новото устройство дори и след моето съгласие че е мое . върнах и фабричните настройки но пак нямаше промяна а тъпия гоогле или таблет дори не ми дава опция да създам нов акаунт . трих акаунтите на лап топа и телефона пак се мъчих да вляза и отново удрях на греда
Цитирай
Аксесоари
#2

Не вкарвай нищо при включване на устройството!Има ли стъпка"пропусни"-натискаш и продължаваш!И недей повече да пращаш кодове,променяш акаунти и т.н.Чичкото регистрира голяма активност на този акаунт и може да го блокира от съображения за сигурност.
Цитирай
#3

бях сложил сим карта за 4g интернет...днес махнах картата за да я сложа на един друг таблет и йогата взе че тръгна
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)