Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

таблет DIVA след хард ресет
#1

Здравейте. Проблема е следният имах дърпания с един таблет. Реших да го ресетна.Всичко беше наред докато не стигнах до надпис "Фабричните настройки на това устройство бяха възстановени. За да продължите влезте в профила си в гугъл който преди това е бил синхронизиран на у-вото." и дотам. Профила не го знам и нищо повече немога да направя. Май трябва да го преналея за да стане "върджин" друго не се сещам. Ако някой може да помогне Благодаря предварително. У-вото е DIVA QC-704G.
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи си нов акаунт в Google....
Цитирай
#3

За коша е

Търси в нета начини как да Bypass неш защитата на Google за твоя таблет, защото иначе нищо неможеш да направиш с него ако не се сетиш или ByPass - неш защитата

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

Ей за тва всякакви авто-бекъпи синхронизаций ги ИЗКЛЮЧВАМ винаги и навсякъде. Сега можеш да смениш ром-а и да си направиш нов акаунт. Имаше и някакви трикове да "прескочиш" това заключване, просто потърси в ютуб.. Но според мен нов профил и ром и това е..
Цитирай
#5

Само с нов профил неможе. Иска си стария. ще потърся този баипас. Другия вариант - търся си друг РОМ ама къде ще го намеряяя...
Цитирай
#6

Ами потърси във форума на XDA или просто напиши ROM за.. и модела на таблета. И си избери къстъм или официалният ром.
Цитирай
#7

Търсих къде ли не модела е QC-704G. У-вото е гаранционно но въпреки това ми искат 30 лв. Вярно грешката е моя. Ако някой има РОМ няма да откажа.
Цитирай
#8

за какво точно ти искат 30 лева след като е гаранционно?

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#9

Нищо неможе да се направи, дори и с нов ром пак помни стария Gmail

Или трябва да се сети, или да Bypass - не защитата, или нов таблет.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#10

Едва ли.. флашваш нов кернел нов ром няма как да ти стои старият профил и старите данни.
Цитирай
#11

Стой, помни ги ако щеш вярвай, аз имах 1 такъв таблет и нищо не става, на самсунг също е така с Reactivation Lock - a, на Sony - То също ми е така, със префлаш нестава пак

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

Със старият мейл и профил ли си пробвал да влезеш.? И от къде взе рома къстъм ли беше или сток.?
Цитирай
#13

Няма значение от къде е рома,ако е задействан Reactivation Lock (преди само самсунг го имаха в стоковите ромове,сега е системен сервиз на гугъл на всяко устройство),колкото и ромове да сложиш,пак те спира на активиране на устройството,потвърждавам!Вече е задължително да премахнеш акаунта на магазина,преди ресет на устройството,защото може да се заключи по този начин!
Цитирай
#14

Аа ето това не го знаех.. На мен не ми се беше случвало никога.. Ами значи автора да изчисти данните на гугъл плея и услугите и.. да пробва пак.
Цитирай
#15

чрез къстъм рикавъри влез в дата/систем и търсиш неща от тоз род и ги триеш
password.key
pattern.key
locksettings.db
locksettings.db-shm
locksettings.db-wal
edit: не видях че става въпрос за акаунта

redmi 4 prime

https://youtu.be/GRpAaEm4n9Y..... опитай с това

redmi 4 prime
Цитирай
#16

Това не е за Google Account а за това ако си забравил паролата или шаблона при отключване на екрана

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)