Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,
някой ползвал ли е Android Auto (знам че не е достъпна в България - но все пак можем да си излъжем телефоните...)

Благодаря за информацията.
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам приятел, който си го инсталира за да го пробва на Форд, но не е изобщо доволен. Смята, че фабричния софтуер на Форд е по-добър в сравнение с Android Auto.
Цитирай
#3

Колегата има в предвид да се инсталира на телефона.  https://youtu.be/ewfnicBsLuk
Аз я ползвам откакто са я пуснали за телефони. Много добра. Без проблем се инсталира: APKMirror. Изчистен интерфейс и лесно ползване. Има най-важните неща по време на пътуване: навигация, телефония и музика. Особено е подходяща за наличие на блутуут в колата. Има настройка за автоматично стартиране при връзка с bluetooth-а в автомобила. След прекъсване на връзката (при напускане на колата) се изключва автоматично. "OK Google" работи на всеки екран, без значение дали е за музика, телефония или навигация. Търсенето на адрес или обект за навигация може да е и на български : "OK Google, Арена Армеец". За музика ползвам Google play music unlimited , но също така работи и със Spotify и други. Може да работи изцяло в офлайн режим без това да пречи на гласовите команди. 
Единствения недостатък е, че ако искаш да я ползваш изцяло "hands free" командите не са на български, но с "OK Google, call my wife" или "OK Google, call Ivan Petrov" за обаждане или "OK Google, play Metallica" за музика се свиква бързо.
Цитирай
#4

Благодаря за отговорите - а свързва ли се с автомобила ?
Цитирай
#5

В моя случай колата не разполага с android auto , няма и блутуут затова ползвам външен bluetooth които го свързвам с aux-а на аудиосистемата в колата. В този случай - за екран ползвам телефона, а звуците (навигация, телефония и музика)  ги прекарва през аудиото на автомобила.
Цитирай
#6

Изглежда че трябва и колата да е оборудвана с възможност за връзка с телефон с такава функционалност.
Мъча чисто нова Б класа, но не дава достъп до никаква мобилна операционна система...
Цитирай
#7

(2016-12-29, 10:44:24)kiler40 написа:  Здравейте,
някой ползвал ли е Android Auto (знам че не е достъпна в България - но все пак можем да си излъжем телефоните...)

Благодаря за информацията.

Подвел съм се по въпроса. Помислих че искаш да го ползваш на телефона, и за това ми беше постта. За автомобили не знам как стоят нещата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)