Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията на Samsung J3 2016
#1

Здравейте колеги,преди 2седмици подарих телефончето на майка ми.Проблема е в това,че адски бързо му пада батерията,едва издържа ден.Отначало си мислех,че трябва да се разработи батерията и след няколко зареждания ще се оправи,но уви.На телефона няма инсталирано нито ФБ,месинджър или нещо друго има само вайбър и той не се ползва.Снощи за през ноща без да се пипа батерията беше паднала с 24%.Възможно ли е да има проблем телефона или батерията?
Цитирай
Аксесоари
#2

По скоро нещо софтуерно ти сваля батерията . Качи да видим ползването на батерията или сам погледни там и вероятно ще видиш от къде е проблема.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

Поиграх си малко с телефона,спрях му google backup и още глупости на самсунг и нещата се нормализираха.Само едно ме озадачи,защо като е на wi-fi вързан към мрежа,постоянно търси други и това също сваля батерията.След като го оставих само на мобилни данни,нещата доста се подобриха.
Цитирай
#4

Привет на всички!
Върнах фабрични настройки на Galaxy J3 (2016) и изтощих батерията напълно до етап изключване на телефона. След като го сложих да се зарежда изчах известно време и го включих. Приблизителното време за зареждане на батерията ми показа около 7 часа, което много ме узадачи. Не е ли прекалено много? И друг път съм му връщал фабричните нстройки, но нямам спомен първото му зареждане да е било 7 часа. Ще се радвам, ако някой може да помогне по въпроса.
Цитирай
#5

Провери с друг кабел/зарядно.

 
Цитирай
#6

(2020-09-07, 13:29:55)NoMaD написа:  Провери с друг кабел/зарядно.

Ще опитам. Преди няколко месеца смених само адаптера за зареждане, който е на Самсунг, но едва ли е оригинален. След смяната това е първият път на толкова бавно зареждане.
Видях сега, че кабела не беше пъхнат докрай в адаптера. След като го сложих показа приблизително време 5 часа, което пак е много.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)