Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми при One plus 3/3t
#1

Здравейте пускам тема за хардуерните проблеми при OP3 и OP 3t, която мисля ще е полезна както на настоящите собственици така и на бъдещите такива. Ще насочва вниманието на хората къде и какво да гледат и проверяват. 
 
Първия проблем, който искам да дискутираме и проблема с бутона/плъзгача за смяна на режимите нормален/тих/ вибрация. При 128 GB версия, че бил много "отпуснат" тоест много лесно се сменял и с най-малкото докосване и особено като се сложи телефона в джоб и си се сменя сам както си иска. Има ли го този проблем и при 64 GB (май тук повечето са с такива) и наистина ли е толкова неприятно.

HTC Wildfire S, HTC ONE M7, Asus Transformer Infinity TF 700, ONE+ 3T
Цитирай
Аксесоари
#2

На моят 3 и на един приятел 3Т 64ГБ от първите бройки, които пуснаха за продажба - плъзгача е доста стегнат и определено иска усилие за да бъде преместен.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#3

Същото и при мен, доста е стегнат и никога не се е сменял самоволно на 1+3 64 gb

OnePlus 3 64Gb

Цитирай
#4

И аз нямам проблеми с OP3 64gb. Ако е наистина хлабав бутона, бих писал на съпорта дали да им го върна.
Цитирай
#5

OP3t 128гб плъзгача си е достатъчно стегнат, така че няма опасност от самоволна смяна на профилите.

OnePlus 3T
Цитирай
#6

Интересна стария не съм е срещал другаде но един познат има 1+3Т и му се е случвало веднъж.
Цитирай
#7

Тая статия ми се струва изсмукана от пръстите. Не е посочено с какъв ром е бил въпросния 1+3Т, а и като се добави и лекичко проблемното алтернативно тврп картинката започва да придобива малко по-разлина окраска.

OnePlus 3T
Цитирай
#8

Днес ми дойде телефона - OnePlus 3T 64 GB - няма никакви проблеми и слайдера е доста стабилен.
Цитирай
#9

При мене вчера също пристигна моят One Plus 3T 128 GB, също няма проблем със слайдера доста си е стегнат.

Google Nexus 4 16 GB, One Plus 3T 128 GB
Цитирай
#10

Отдавна стана ясно, че проблема със слайдера е изолиран случай. Наистина няма нужда всеки един притежател на телефона да докладва по отделно, че слайдера му е ок...
Цитирай
#11

asbozh и killer_instinkt_m Я кажете за колко време дойддеха?
Кога точно ги поръчахте, колко дена след това бяха изпратени и с фри или платена доставка?
Отдавна съм го загледал телефонът, но с 10 дена за шипинг, които ми ги дават ме отказват.
Като влезна през немската им станица и дам немски адрес- изпращат веднага, а от до тук 10 дена. Моите 439 евро по-малко ли са от немските?
Цитирай
#12

(2017-01-08, 14:24:38)rumo написа:  asbozh и killer_instinkt_m Я кажете за колко време дойддеха?
Кога точно ги поръчахте, колко дена след това бяха изпратени и с фри или платена доставка?
Отдавна съм го загледал телефонът, но с 10 дена за шипинг, които ми ги дават ме отказват.
Като влезна през немската им станица и дам немски адрес- изпращат веднага, а от до тук 10 дена. Моите 439 евро по-малко ли са от немските?

Здрасти, моят го поръчах на 6-ти декември. Изпратиха ми го на 27 декември, а чак на 5 януари беше при мене. Голямо чакане падна  Lol

Google Nexus 4 16 GB, One Plus 3T 128 GB
Цитирай
#13

Май bluetooth-a на телефона не е много стабилен.
Имам гривна/часовник Huawei Band и на часовника виждам, че се разкача от телефона често...примерно докато ми е в джоба.
Цитирай
#14

Аз пък през BT слушам музика в колата и досега никога не ми е направил проблем, докато на старата S6ца доста често се случваше да се бъгне при често закачване/откачване с колата.
Цитирай
#15

Не съм го пробвал с други устройства как се държи. Но на предния телефон часовника стоеше стабилно свързан.
Цитирай
#16

Блутута го ползвам по 8 часа , всеки ден с една колонка на jbl непрекъснато. С lineage os съм на Siankatabg рома никакви прекъсвания или каквото и да било. Мега стабилен.

OnePlus 3


Цитирай
#17

Някой, ползвал по-дълго телефона може ли да сподели дали логото на задния панел не се трие? Така като го гледам, ми се струва, че може лесно да се изтрие/обели, но може просто на мен да ми се струва така. Имам чувството, че е някаква лепенка от дъвки. Smile
Цитирай
#18

Не мисля, че това е проблем.

https://youtu.be/n1sg2y8OuJs

https://youtu.be/8PZ8W_g6Vvk

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай
#19

Чета в хда, че има доста оплаквания от губене на обхват, слаб сигнал, от отсрещната страна не те чуват или много лошо те чуват, слабо уай фай и т.н Дали имате подобни наблюдения? Също така голяма ли е разликата с дисплей 2К примерно на нот4? Благодаря за отговорите!

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#20

Аз лично нямам нито един от горните проблеми.
Не съм ползвал евридей телефон с по-голяма резолюция и нямам идея ще има ли разлика. Малко ме съмнява да я забележиш.
Цитирай
#21

(2017-03-05, 15:44:48)thuggy написа:  Чета в хда, че има доста оплаквания от губене на обхват, слаб сигнал, от отсрещната страна не те чуват или много лошо те чуват, слабо уай фай и т.н Дали имате подобни наблюдения? Също така голяма ли е разликата с дисплей 2К примерно на нот4? Благодаря за отговорите!

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Здравей колега. И аз нямам изброените проблеми, но повечето от тях зависят и от оператора и покритието. Аз съм на виваком в София и досега не съм имал проблеми.

Аз идвам от ноут 4 (2к екран) към OP3T (FHD) и всъщност има разлика, но не е голяма и бързо се свиква. Ъпгрейда между тези два телефона си заслужава определено.

Давай смело и купувай телефона.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)