Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефонът го дава изключен когато ми звънят
#1

Здравейте - накратко: С S7 edge съм и бета андроид 7.0, всичко е супер, но имам дразнещ проблем - получавам СМС-и че еди кой си ме е търсил, демек че ми е бил изключен телефона а такова нещо няма? Идеи?

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си на Теленор е от тях. При мен и при още няколко привтели става така. Нито е в режим полет нито да нямам обхват. За справка другите телефони са айфон, хуавей и ЛГ.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#3

Пробвай с друга сим или смени твоята с нова.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

На виваком съм, направих един рестарт преди малко, звъннах си от 2 различни телефона и няма ядове, поне засега.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай
#5

Това си е въпрос на мрежа и обхват, ако няма такъв, телефона какво може да направи.

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#6

Въпросът е, че си имаше мрежа и обхват, когато прави мизерията.

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай
#7

Имаш обхват и пак ?
Хм! Това е някакъв феномен тогава.
Да не си активирал забрана за разговори нещо ?

Samsung Galaxy S7 Edge Gold Platinum

Si vis pacem, para bellum.
Цитирай
#8

Тук са описани проблемите --> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=86151 . Като цяло зависи от 4Г дали има достъп до мрежета и като цяло 99% всичко се свежда според мен до апарата. Става вече 9 месеца го имам и тествам само с този апарат е проблема с други марки няма проблема с една и съща сим на едно и също място съм тествал. Проблема го има при Самсунга и то е на някой само бройки не е масово, но според мен е бъг в телефона или софта му. Само при С7 и С7 ейдж е проблема с други апарати няма дерт.
Цитирай
#9

Мисля че е от мрежата. Ако си на място, което няма стабилно покритие, макар да ти показва, че има сигнал, може когато те търсят да си изван обхват или изключен. При предишните ми два телефона пак Самсунг, в града, където живея и 3Г е доста калпаво, ми правеха понякога този номер, когато бяха настроени на 3Г. На 2Г никога не съм имала този проблем.

Samsung Galaxy S7 Edge Silver Titanium
Цитирай
#10

На Мтел се получава същия проблем без значение от телефона. Всичко е до обхвата и към коя клетка си свързан. Във фирмата ни се получава на всички почти всеки ден този проблем. На други места из града не.

Изпратено от моят LG-K420 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

И аз имам същия проблем с betata na 7.0, a преди не съм го имал. Често като ми звънят получавам смс за пропуснат разговор, а отсреща са имали 2 свободни сигнала и после "Телефона на абоната не е включен". На теленор съм

Samsung Galaxy S7 edge + Asus ZenWatch
Цитирай
#12

И на мен ми се е случвало. Явно операторите ни не са много в час с 4Г. Сложи си го на 3Г и няма да имаш ядове. За тест.

'g'SM-G955F
Цитирай
#13

Аз имах същия проблем с 7 бета и я махнах, така и не можах да разбера защо го прави
Цитирай
#14

И на мен ми се случва от години със всякакви марки. Проблема 100% е в операторите и слабо покритие на 3G/4G. Пример: в момента като служебен апарат ползвам iPhone 5S на 2G и нямам проблем както когато го ползвах като личен с 3G/4G.
Едит:
Изпробвано с Nexus 4, Huawei P8, Nexus6P, iPhone 7.


Sent from my iPhone using Tapatalk

SAMSUNG Galaxy S2 SlimBean build 8 kernel: stock
Nexus 7 stock Nexus 4 stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)