Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 4x (?)
#1

Преди няколко дни изтече официална информация, че Redmi note 4 ще има наследник (цък). Опитах да намеря повече информация, тъй като в gsmarena почти нищо не е писано, и открих сайт, в който вече се продава за приблизително 500лв. 
От самия сайт казват, че ще бъде пуснат официално след китайската нова година, която се пада на 28 януари. Не мога да гарантирам за достоверността на цялата тази информация, но все пак реших да споделя с Вас!
Цитирай
Аксесоари
#2

Би било страхотно това да бъде истина.
4 GB RAM, 32/64 GB ROM
Dual SIM - Hybrid 2nd slot
Snapdragon 653
5.5" Full HD Display
4100 mAh battery
QC 3.0.

И като пуснат една цена около 200 щатски долара в Китай, в магазини от рода на ТО след като премине еуфорията ще се продава за около 250 долара. Стига да бъде истина. На мен ми се струва една страхотна хардуерна конфигурация.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#3

Пазете се от тези междинки.
По-скоро, ако следва миналогодишната логика такъв модел би бил Redmi note 5
Цитирай
#4

Защо да е междинка със най новия снап,не ми се вярва да пускат през 3-4 месеца нов
Цитирай
#5

Защото минлата година по същото време като Redm note 4 излезе Redmi note 2 И след няколко месеца пуснаха 3
Затова не смятам че след половин година ще пускат нова модификация на 4, който не се оказа много успешен, според мен.
Направо да направят 5
Цитирай
#6

(2017-01-04, 08:13:16)Wild bear написа:  Защо да е междинка със най новия снап,не ми се вярва да пускат през 3-4 месеца нов
Защо? При някои модели точно така и се получи.

 
Цитирай
#7

Ще видим.

Аз съм много против омазването на номерацията.
Дори модедли като C и S и Plus Ми идват в повече - да не говорим че е айфонско.
Не че не съм почнал и аз с Redmi 1s, но ...X... Видяхме какво стана с предния хикс.
Или не сте чели тази статия:
http://www.gizchina.com/2016/12/31/every...de-ranked/

Aз съм разочарован от изказа, щото реално нищо хубаво за никой не казват, но са прави за Редми 3-ката поне и нейните.... подмодификации
Цитирай
#8

след рмн3 пуснаха рмн 3 про със снапдрагон,случая е подобен.каквото и да е,ако е със SD653 ще е идеален.
Цитирай
#9

Не е подобен защото редми ноте 3 беше само за Китай, а редми ноте 4, както и ноте 2 си има глобална поддръжка и не се налага още една глобална версия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)