Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Gear S3
#1

Здравейте колеги! 
Първо за много години всички да сме живи и здрави! 
Интересувам се от впечатления за посочения часовник. Понеже съм решил да си го взема, но искам ако може да събера малко мнения.

Poco F3 5G Black
Цитирай
Аксесоари
#2

И как е,взе ли си го?

HTC Desire;Samsung Galaxy Note 4,Samsung Galaxy Note 9,Galaxy Tab S7+,Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#3

Аз си го взех на промоция - вече доста му падна цената - 350 лв.
Той не е с Андроид ами с Tizen OS и до колкото виждам не могат да му се инсталират приложения от гугъл плей, а само от самсунг апп стор.
Въпреки това преди да го взема разгледах доста модели и определено моделите на самсунг ми харесаха най-много.
Сега има вече самсунг уоч, но е над 500 лв ... и тия 150 лв горница за мен не са оправдани.

Поздрави.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#4

здравейте колеги, получих за подарък въпросния часовник. Като цяло бях решил да си взема xiaomi stratos, но моята приятелка ме изненада.  Та сега гледам хората си следят кой как спал, кой с кой се .....  Lol та да попитам коя програма ползвате за следене на съня за телефона. Самата апликация на телефона е приятна . Показва фаза на дълбок сън и тн., но на телефона не ми го изписва на S health. Свалих си на часовника G'Night като пише, че се синхронизира с телефона, но уви диаграмата е отново само на часовничето, та идеята ми е: Кой app да си сваля на телефона, че да ми показва диаграма на съня
PS програмката G'Night я препоръчвам, защото следи съня ти и те събужда преди часа, който си задал, но не точно в него. Избира да те събуди, когато пулсът е най-висок и съня най-лек.
Цитирай
#5

Пуснаха ъпдейт на ОС на часовника.
Tizen 4.0 for Gear S3

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#6

Ръководство за смяна на CSC за да се получават по-бързо ъпдейти и за да се инсталира Samsung Pay.

https://forum.xda-developers.com/smartwa...0-t3771324

Направете бекъп на телефона преди процедурата. След това часовника трябва отново да се сдвои с телефона и да му се ресторне бекъпа, който връща настройките, циферблатите и приложенията от преди това.

Дали ще има следващи ъпдейти - не се знае. Но след като излезе Tizen 4.0.0.2 изчаках една седмица и при мен не дойде. Оказа се, че съм с румънско CSC (RON) и не се знае кога ще го пуснат за този регион. След изпълняването на процедурата го смених на американско (XAR). Ъпдейта дойде веднага след това.
Появи ми се и приложението Samsung Pay, но никоя от картите ми не работи с него, защото са от български банки.

Няма никакви проблеми и ограничения след смяната на CSC с американското. Новата версия има доста полезни екстри, батерията е по-добре и като цяло има подобрения в интерфейса.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#7

Аз смених моя на XAR, преинсталира си се и се появи S-Pay, та даже актуализирам сега до 4ка Smile Много благодаря

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай
#8

Здравейте, колеги, да попитам ако някой има подобен проблем - след последния ъпдейт, консумацията на батерията стана потресаваща. Направо ми скъса нервите вече, до преди ъпдейта на моя начин на ползване си карах 3 дена, сега падна 2, преко сили 2.5...Ако има решение на тая гавра дето са сътворили от самсунг, ще се радвам да споделите или трябва да се чака друг ъпдейт за оправяне...

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай
#9

Не ми дава да редактирам предния си пост, затова ако някой е имал като моят проблем, намерих това инфо от нета и го направих и нещата се оправиха най-накрая!

"Removed Galaxy Wearable from android (with all 3 services) and installed again, problem solved! (in the process you will have to reset your smartwatch also)"

Defy/Atrix/S/S2/S3/S4/G2/G3/S5/G6/S9+/Note10+///Nxs7/M5lite/YogaTab13
Цитирай
#10

Здравейте,

Имам s3-ка, някой успявал ли е да подкара приложение за плащане, освен Spay (не че и него съм успял,но него и на телефона немога)

Благодаря предварително.

LG GT 540 OPTIMUS Android 2.3.7 cm7 / LG L7 P700 android 4.1.2 stock ; LENOVO A536  stock
Huawei P Smart

Цитирай
#11

Здравейте. Заслужава ли си да си закупя този часовник през 2019. Защото цената му е доста добра във момента 330лв със две години гаранция . За frontier версията имам предвид.
Цитирай
#12

То зависи за какво ти трябва, но да върши същата работа каквавто и моделите след него, пък и е и доста стилен все още.
Минус е зареждането през ден.
Мисля, е на тази цена можеш и нещо добро с wear os да си вземеш. Малко повече приложения и по-добър гласов асистент, но и там зареждането е на същото време
Цитирай
#13

Асистенти не ползвам. И държа да е на Български език менюто. Да може да провеждам разговори ми е другот важно нещо. Ще се полза със Samsung устройство. Приемам всякакви други предложения.
Цитирай
#14

За разговори е идеален, на бг е, дисплея е чуден, навигацията в менютата е много удобна, няма лаг, има достатъчно аппове и за спорт е добре.
Щом си и със самсунг тел взимай.

Алтернатива за модел с андроид  и  на прилина цена е фосил, те са и най -големите производители на часовници с гугълската ос.
Например този. Малко по-класически вид с 3 бутона и нелоша верига.

[Изображение: FTW4011.jpg]Или ticwatch pro.
С по-различна идея - 2 дисплея, един иделен за навън и с ниска консумация и 2-ри под него амолед  с висока резолюция.  В монта около 300-320лв може да се намери.
Абе като цяло нелоша идея, ама някой казват че пак около 3 дена издържа със смесена употреба

[Изображение: akrales_180709_2723_0048.0.jpg]
Цитирай
#15

Благодаря ти много.
Цитирай
#16

(2019-11-05, 09:43:09)i770514 написа:  Здравейте. Заслужава ли си да си закупя този часовник през 2019. Защото цената му е доста добра във момента 330лв със две години гаранция . За frontier версията имам предвид.
Ако не те изнервя това че трябва през ден да го зареждаш го взимай. При часовниците с гугълската ОС ситуацията с батерията е същата, че и по зле.
За това след няколко експеримента с часовници се спрях на Samsung Galaxy Watch 46 mm, разбира се на по-висока цена но си заслужава. Вече 9 месеца го ползвам и батерията ми кара минимум по 5 дни и отговаря на всички твои изисквания.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#17

Зареждането не е проблем,чудя се какво във повече имат по скъпите модели че правят такава разлика във цената.
Цитирай
#18

Зареждането е проблем!
Помисли си хубаво, преди да го купиш.
Цитирай
#19

За мен зареждането е голям проблем, особено като имах HUAWEI watch 2 с wear os. Вечер се прибирам от фитнес след 20 часа включвах го на заряд и докато зареди аз доста често заспивах при което записите на съня ми отиваха по дяволите.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#20

Здравейте отново. Благодаря за Информацията. Взех Samsung S3 frontier. 
И сега имам няколко въпроса. 
Актуализира се до версия на софтуера 4.0.4. Трябва ли да му връщам заводските настройки. И тъй като нямам възможност да го ползвам през деня, около 7/8 часа всеки ден .  Как е по добре да го оставям през деня вързан към телефона или  изключен. 
Благодаря за отделеното време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)