Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Местоположение през мобилен интернет
#1

Здравейте, и ЧН 2017 Година. Проблемът е следният: Местоположението на мобилен нет от известно време се прецака.  Излизам от нас и след 3 км.  ако се загубя не се знае къде съм. Трябва да пусна GPS за да проработи, но преди 3 месеца не беше така. Отварям приложението карти и до 2 сек.ме локализира на опция моб.данни и си фи, но сега вече не е так. С къстъм ром съм,  на стоков няма такъв проблем.  Говорих с разработчика на рома и той ми сподели, че нищо не е пипал относно локациите. Имам още 5 андроид устройства и с тях няма пролем с локацията на моб.нет. Прокси и порт съм махнал от настройки,  същата работа. На lg g3 също няма проблем.  Не знам вече от какво е? 
 Аз съм на 5-те кюшета,  а той още върти, че съм Люлин. Лошото е, че прецаква и останалите приложения които се нуждаят от локация, уиджет за времето и др. Т. Е. локация нямам само на моб.нет. На ви фи и ГПС имам.Правил съм имного пъти ресет на приложения.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен стана така,когато бях с Cyanogenmod.Махнах го,защото постоянно ползвам приложението Карти.Сложих друг ром и нещата си дойдоха на мястото.

Да отбележа,че не съм със Самсунг

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

Е при мен е какъвто и да е ром дори базиран на стоковия е така. Само с чист стоков няма проблем.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)