Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия - колко време държи
#76

Reset правен ли е скоро на устройството?

 
Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-08-26, 23:21:06)NoMaD написа:  Reset правен ли е скоро на устройството?

Да, преди няколко месеца, след преинсталиране на Андроид 7.

Vall, Huawei Р30 Pro
Цитирай
#78

Това не е ли много?
Екран 2:45 часа
Android system - cputime същото време.
Първите дни правеше по 4-5 часа екран и е на 20-30%


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#79

Днес нещо много лош резултат. Цял ден нищо не съм правил.
WiFi+ е изключен, Location е само GPS, въпреки това WiFi е плътна линия, защо така.
Тук съм приложил снимки.
Някаква идея ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#80

Това лесно се оправя.Отива в Достъп до местположение. После натискаш горе в дясно трите точки.Позле Настройкиза сканиране и изключваш двете опции.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#81

Да, двете WiFi/Bluetooth scanning са изключени и пак.

Вчера в 2 го оставих на 47%,тази сутрин е на 46%.
Като цяло добре се държи, но понякога прави такива
номера. Не мога да кача os monitor да хвана кой процес какво що.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#82

Здравейте! Имам питане ..не е по темата, но няма конкретно такава, та за да не отварям нова..като съм на wi-fi, сайтът на emag не ми зарежда..показва ми страничката от скрийншота, който съм прикачил...се едно нямам интернет и то не се чуди дали да зареди или не, а го изписва веднага ..а на мобилни данни си ми го зарежда на момента ..това става само с емаг ..дали нещо е от самия сайт, дали без да искам съм включил/изключил нещо за конкретния сайт от настройките на браузъра..ползвам хром  ...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#83

(2017-09-20, 12:41:34)Tix0mir написа:  Здравейте! Имам питане ..не е по темата, но няма конкретно такава, та за да не отварям нова..като съм на wi-fi, сайтът на emag не ми зарежда..показва ми страничката от скрийншота, който съм прикачил...се едно нямам интернет и то не се чуди дали да зареди или не, а го изписва веднага ..а на мобилни данни си ми го зарежда на момента ..това става само с емаг ..дали нещо е от самия сайт, дали без да искам съм включил/изключил нещо за конкретния сайт от настройките на браузъра..ползвам хром  ...
И аз имам абсолютно същият проблем. Преди поне сайта ми се отваряше през хром а не ми бачкаше само приложението им. Сега въобще неще ако съм през Wi-Fi.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#84

Може значи да си е нещо от самия тъп сайт Smile Ако още някой го потвърди, значи е така ..
Цитирай
#85

При мен си работи съвсем нормално на WiFi през хром Smile

Huawei P9
Цитирай
#86

(2017-09-20, 12:51:23)icaka2001 написа:  И аз имам абсолютно същият проблем. Преди поне сайта ми се отваряше през хром а не ми бачкаше само приложението им. Сега въобще неще ако съм през Wi-Fi.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

случайно интернета вкъщи да ви е на мтел

Samsung i5500->Nexus 4 16gb->Alcatel Idol 2 mini - >Sony Z3-> LG G3->Huawei P9->Nokia 8 4Gb+64Gb

Цитирай
#87

Ми това е на работа и не знам какъв е..мисля че Кейбъл Ком..не знам дали имат нещо общо с Мтел
Цитирай
#88

(2017-09-21, 12:36:18)Petkov написа:  случайно интернета вкъщи да ви е на мтел
Да интернета ми е на Мтел.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай
#89

Обаче вкъщи не ми е и проблемът си е същият Smile
Цитирай
#90

На някой случвало ли му се е нещо такова ..
Както си ми беше телефона на около 40% изключи .. включи се и изписа че няма батерия .. сложих го на зарядно зареди се до 42% ползвах го половин час без да мръдне и един процент ..
Сега го рестартирах и се включи на 70 ..
[Изображение: c5654070088eb43990d79f37ed9c629f.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#91

Никога не ми се е случвало такова нещо.Нещо явно се е бъгнало в системата при теб.Рестартирай телефона.Рестарта в много случай помага да се оправят леки бъгове

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#92

(2017-09-30, 20:25:13)jinjileza написа:  На някой случвало ли му се е нещо такова ..
Както си ми беше телефона на около 40% изключи .. включи се и изписа че няма батерия .. сложих го на зарядно зареди се до 42% ползвах го половин час без да мръдне и един процент ..
Сега го рестартирах и се включи на 70  ..
[Изображение: c5654070088eb43990d79f37ed9c629f.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

И на мен ми се случи абсолютно същото вчера през деня. Както имах батерия и започна да пада с процент в секунда, както се казва изтече пред погледа ми и се изключи телефона. След като  се прибрах и го сложих на зарядното, след няколко минути го включих и беше на 42 % и от тогава се държи нормално. Единственото по различно при тази случка беше, че ми беше включен GPS, но не е за първи път, така, че не виждам защо той да е причина. Бях и в района на Летище София около 3 часа, мислех да не е нещо от сигнала.
Цитирай
#93

@gabrieladinolova няма да е от това ... 
Аз си бях на работа , прибрах се реших да снимам нещо и ... греда Big Grin

Сега е добре при мен вече , но от няколко месеца батерията не може да ме изкара повече от 24ч. ( Или 3 часа на екран ).
Чакам ъпдейта и тогава ще правя ресет да видим .
Цитирай
#94

Той толкова си кара този телефон 3-4 часа екран, освен ако не включиш някой енергоспестяващ режим и да го ползваш само за ало ало.
Цитирай
#95

Аз днес като бях с 10% реших да проверя колко СОТ имам...оказа се че е под 2 часа! Но го ползвах само на мобилни...И аз чакам ъпдейта и правя ресет.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#96

Преди последните ъпдейти бях много доволен .. 24ч. - 50% ... 5-6 часа СОТ .. а сега мъка голяма

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

При мен си прави винаги 4 часа. С предишен фирм правеше 5, но и сега е доволно.

А тоя ъпдейт какво стана идея си нямам, някой преди 3 седмици получиха, ние още чакаме... Smile

Huawei P9
Цитирай
#98

Някой да знае дали може да се изключва бързото зареждане, някъде от менютата?
Цитирай
#99

Не може. Зарядното е такъв тип. Ако искаш да се зарежда по-бавно можеш да го свържеш с компа или да ползваш зарядно от друг телефон с по-ниски параметри.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-10-03, 13:16:09)ronnie72 написа:  Не може. Зарядното е такъв тип. Ако искаш да се зарежда по-бавно можеш да го свържеш с компа или да ползваш зарядно от друг телефон с по-ниски параметри.

Точно, аз го зареждам със зарядно от едно старо HTC с параметри 5V/1A. А неговото даже не го ползвам за сега. Мисля че с по-слабо зарядно е по-добре, нищо че по-дълго време ще отиде за зареждането му. Понякога го зареждам и с една пауър банка с изход 1А.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)