Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерия - колко време държи

(2018-09-03, 18:42:26)OKTOPOD написа:  Да при мен като пращах телефона на жената, го смениха заедно с батерията. От дисплейят нямахме никакви забележки и оплаквания, но го смениха. По-горе съм писал - пост #133

Да, за това и попитах за да придобия представа, понеже прочетох твоя пост. Стана ми интересно, защо са го сменили! Гледал съм разглобен П9 и не виждам батерията да е комплект с дисплея. Но както и да е...
Ще видим, като ми го върнат.
Благодаря за отговорите!
Цитирай
Аксесоари

Днес си получих телефона от куриера. Потвърждавам, дисплея НЕ върви комплект с батерията. Предполагам, че на колегата при демонтажа на диплея е станало нещо и хуауей са решили да го сменат за тяхна сметка. На мен ми смениха само и единствено батерията.
Цитирай

Дам, и на мен ми смениха батерията а дисплея си стои Smile

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Samsung Galaxy S IV BE  GT-I9515, Android 5.0.1
Prestigio PMP 5780D DUO, Android 4.1.1
Цитирай

И аз изпратих моя за гаранционна смяна и греда ...
Преди малко ми се обаждат и ми заявяват , че струва 74 лв , понеже телефона ми бил изтърван и кабела бил скъсан .... 
Е нормално да има драскотини за две години ползване без кейс и калъфи .. тъпа история
Цитирай

Днес си оставих и аз моя в сервиза. Ще пиша подробности като си го получа, надявам се да не се бавят много.

и Ъпдейт, 24ч по-късно получих смс че ми е готов телефона за получаване.
Цитирай

Ехе чак не мога да повярвам . 
На мен ми се обадиха след 7 дни за да ми кажат , че батерията е заминала ... сякаш не знаех :Big Grin
Явно само при мен се направиха на интересни от сервиза .. първо беше ами тя гаранцията е 6 месеца на батерията , после беше кабела , после драскотините и т.н ... 
Споделете как са телефоните ви с новите батерии . Аз си взех моя и си смених батерията в друг сервиз за 50 лв. Не съм много доволен - повече от 4ч. не прави , но просто бях подразнен от тъпото отношение в сервиза на huawei .
Цитирай

Ще напиша и тука за сервиза им, което писах и в темата за Honor 8.
Занесох го с 6 дена оставаща гаранция, с драскотини, надрани лайсни, изпускан(вероятно, защото не съм го ползвал аз), надран дисплей, батерията падаше за 2 часа без да се ползва от 100% до 48%, на дисплея оставаше изображение от предишно приложение.
След седмица ми пратиха СМС, че е готов. Като отидох и не можах да повярвам. Чисто нов дисплей, чисто нова батерия, чисто нова коруба, чисто нов заден капак. Все едно сега излиза от кутията(даже ми го бяха сложили в кутия, а го оставих без). Нов телефон. Само IMEI-а беше същият.
Просто перфектни. Шапка им свалям.
Цитирай

Взех го днес от сервиза, пише само "смяна батерия" и дата. Нищо повече, като му направя няколко цикъла ще видя има ли разлика Smile
Цитирай

В момента съм с EMUI 8 (ребранд) и ECOKernel. Ето резултатът какъв е:[Изображение: 92126c740123c2e617bb1d9bb0bc285d.jpg][Изображение: d407a225b6dc483c89772a8b3daba0ef.jpg]

Sent from my EVA-AL10 using Tapatalk

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

И аз изпратих моя . Дойде dhl и си го взеха безплатно и.ми го върнаха пак безплатно. Стоя една седмица в сервиза и смениха батерията.
Доволен съм от хуавей

Samsung Google Nexus 10 32gb.
Sony Xperia Z3 Compact
Цитирай

(2018-12-19, 18:23:04)mureto написа:  И аз изпратих моя . Дойде dhl и си го взеха безплатно и.ми го върнаха пак безплатно. Стоя една седмица в сервиза и смениха батерията.
Доволен съм от хуавей


Абсолютно нищо ли не плати?

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай

Абсолютно нищо!

Samsung Google Nexus 10 32gb.
Sony Xperia Z3 Compact
Цитирай

Как мога да пратя и моя за да ми сменят батерията,че взе да се държи много странно.
Както има 50% батерия и рязко пада на 10 и след няколко минути се изключва.

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай

27 минути екран батерията е на 90 %.Преди два дена ми върнаха телефона от Huawei с уш сменена батерия .На гаранционната карта пише "сменена" батерия печат на сервиз Сръчко и нищо друго. Според Вас имали вероятност да са ми върнали телефона само след връщане на заводски настройки и да не са сменили батерията .4 часа екран 10 % батерия .

HUAWEI P9, XIAOMI MI 8
Цитирай

Не вярвам да са те метали. Изпратил съм P9 и Honor 8 за смяна на батерии и на двата има разлика, като нови си държат. Но на мен и на двата освен батерии имам и писано дисплеи и алуминиевата рамката и на двата е сменена
защото и на двата имах забележки, а сега няма. Доволен съм от сервиза им. В сръчко бяха и двата.

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай

Знам че темата е стара но аз все още си ползвам този великолепен телефон.Тази седмица и аз му смених батерията в официалния сервиз на Huawei на улица Леге,за два часа я смениха батерията и ми излезна 3.34 лв като ползвах тяхната отстъпка от 50 лв която дават всеки последен четвъртък, петък и понеделник на месеца.Иначе чисто нова оригинална батерия струва 53.34 лв.Смениха ми безплатно и протектора на телефона и той стана като нов.Много съм доволен

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)