Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Музика чрез USB OTG ?
#1

Възможно ли е да се слуша музика, едновременно чрез USB OTG и вътрешната памет на телефона ?
Свързал съм телефона с 16 GB Kingston flash, чрез OTG приставка, но Google Music Player не намира External Storage, а само вътрешната памет. С File Manager ми разчита флашката и мога да пускам песни, но става само 1 по 1.
Идеята ми е да сложа 15 GB музика на флашката и още няколко на вътрешната памет на телефона и да слушам на shuffle всичката музика.
Някой има ли идея, как и дали е възможно ?
Цитирай
Аксесоари
#2

На бърза ръка пробвах с AIMP и VLC, но и двата плеъра не четат от usb, зареждат файловете и дават грешка при опит за изпълнение. С Total Commander работи, но вграденият му плеър е доста постен откъм опции, не видях да има shuffle режим, мисля че могат да се добавят песни към плейлист. Ако имаш проблем с Total Commander и не ти монтира флашката, трябва да инсталираш Paragon UMS plugin-а за него. Успех
Цитирай
#3

Пробвах програмите, наистина може да се вкарат от вътрешна и външа памет в плейлист, но остава проблема с липсата на Shuffle Sad.
Благодаря за помоща все пак.
Търся нещо опростено, като Google Play Music, но с възможноста да плейва shuffle от 2 източника на памет.
Цитирай
#4

можеш да си качиш музиката в облака и да си я слушаш с Google Play Music или в друг облак като например mail.ru.
п.с. Пробвах с Poweamp не става с флашка при мен
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)